блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Go-Find 20 і Garrett ACE 250. Порівняння

Що гірше, Minelab Go-Find 20 або Garrett ACE 250? Обидва детектора відносяться до рівня недорогих, і хорошого в них немає нічого… Крім знахідок. Думаю, я свій Go-Find 20 достатньо вивчив (там вивчати нічого, 1 кнопка, 2 качельки). Все, що Minelab підносить як плюс, це і є його недоліки. Порівняння металошукачів, Garrett ACE 250 проти Minelab Go-Find 20. Що в цих металошукачі гірше, і як це проявляється на практиці. Битва дешманов за гаманці новачків!

Гарне фото… Мій Garrett ACE 250 (до речі, Go-Find 20 теж мій). І цього ACE 250 багато-багато років. Купував його ще в зеленій коробці. Чи зможе Go-Find 20 прожити хоча б пару років, і не розвалиться? У мене в цьому немає впевненості.

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-01

Garrett ACE 250, класика ґрунтового пошуку… S-подібна штанга розбирається на 3 частини. Дріт котушки обмотаний поверх штанги. На штанзі тільки кнопкові фіксатори (немає цангових затискачів). Рукоять – вигин верхньої штанги.

Minelab Go-Find 20, пряма штанга, провід захований всередині. Металошукач не вимагає розбирання-збирання. Рукоять – перпендикулярний винос. Перевага Go-Find 20?

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-02

Рукоять Garrett ACE 250 досить зручна. Претензія тільки одна – через час, поролонова ручка почала крутитися. Звичайно, можна її якось закріпити (наприклад, посадити на клей). Але мене це не сильно турбує. Тим більше що зараз я ходжу з іншими детекторами.

Висока рукоять Minelab Go-Find 20 на практиці незручна. Прилад розкачується в руці. Підсилює ефект дрібний підлокітник.

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-03

Ніколи не думав, що буду хвалити підлокітник Garrett ACE 250. Але після Minelab Go-Find, підлокітник ACE 250 здасться одним з кращих. На мій погляд, в Go-Find підлокітника просто немає. Невелике поглиблення з фіксуючим ремінцем. Без якого (ременя) вести пошук з Go-Find неможливо.

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-04

Ще з практики з Minelab Go-Find… Не висувайте різко верхню штангу! При достатньому зусиллі (або зносі), вона просто виривається з конструкції.

Відсутність в ACE 250 цангових затискних, дає люфт штанги. Проявляється він невеликим перестуком при кожному помаху. На якість пошуку цей люфт ніяк не впливає… Штанга в Go-Find реальна брязкальце! Тремтить, гримить, поскрипує (це добре чути на моєму відео пошуку з цим металошукачем). Єдиний плюс – провід захований всередині штанги (дійсно плюс).

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-05

Ще один плюс в Go-Find 20 – екран. На прямому сонці все відмінно видно. Прості і великі позначення. Екран ACE 250 на мій погляд недостатньо контрастний (може мені його треба відмити?). Часто верхній козирок кидає тінь на графічну шкалу цілей, і доводиться вдивлятися. Екран Go-Find мені подобається більше.

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-06

Дискримінація. Garrett ACE 250 ділить всі метали на 12 груп (3 групи для заліза). 5 програм пошуку, одна з яких призначена для користувача. Minelab Go-Find ділить всі метали всього на 4 групи (1 група для заліза). І якщо вважати режим Всі Метали, за окрему програму – Go-Find 20 програм пошуку 2 (Усі Метали і Кольорові Метали).

Звичайно ж, дискримінація ACE 250 багатшими. І це плюс. Але… На практиці з ACE 250, я майже завжди ходжу в програмі, яка відсікає лише залізо (3-4 сегмента зліва). Решта все копаю. Режим дискримінації Go-Find 20 відповідає саме цій масці.

В Go-Find 20 є регулювання гучності. Як цього не вистачає в ACE 250! Більшість спроб модифікувати Garrett ACE 250, пов’язано саме з регулюванням гучності (на другому місці підсвітка екрану, на третьому зробити з ACE 250 підводний металошукач).

Зате настройка чутливості Garrett ACE 250, в діапазоні від 0 до 8. В Go-Find 20 чутливість регулюється в діапазоні 0-3. Для реального пошуку це мало.

Ще в Minelab Go-Find 20 відсутня режим пинпоинт. Серйозний недолік! Звичайно можна вести пошук і без цього режиму… Але без нього, ви будете витрачати більше часу на викопування дрібних цілей. А на копі час, це кількість ваших знахідок.

У Minelab Go-Find 20 роз’єм для навушників 3,5 мм. І це плюс. Будь-які навушники без перехідників. У Garrett ACE 250 роз’єм 6,5 мм (спробуйте ще знайти навушники з таким штекером! потрібен перехідник).

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-07

Зверніть увагу на включення-виключення Go-Find… Не знаю як це виходить, у мене в рюкзаку детектор кілька разів включався сам.

Обидва металошукача харчуються чотирма батареями AA. В ACE 250 – батарейний відсік в блоці. В Go-Find – батареї в рукояті… Кришка батарейного відсіку Go-Find під час пошуку скрипить під рукою. Неприємно, весь час є бажання обмотати ручку який-небудь стрічкою.

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-08

Ще з практики з Minelab Go-Find… Звернув увагу на факт. Коли Go-Find 20 сигналізує що батареї розряджені (є в нього така функція), ці ж батареї продовжують працювати в ACE 250.

Головна претензія до Minelab Go-Find 20 (не тільки у мене) – маленька глибина виявлення. За цей параметр більшою мірою відповідає розмір котушки. Котушка в Go-Find 20 – Minelab 8 Monoloop. І найнеприємніше, що ця котушка не знімна. Одна котушка на все життя (металошукача).

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-09

Garrett ACE 250 оснащений котушкою 6.5?9 ACE PROformance. І легко змінюється на будь-яку іншу (вибір котушок для ACE 250, один з найбагатших!)

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-12

Забавно… Різниця в розмірі котушок всього в 1 дюйм. І навіщо Minelab зробив квадратну котушку?

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-10

Додам важливий момент. Garrett ACE 250 хоч і недорогий металошукач, заснований на класичних принципах. Розбірні частини дозволяють їх легко замінити (в разі поломки), плюс змінні котушки. Minelab Go-Find ремонту не підлягає, котушки міняти не можна.

На мій погляд, обидва детектора коштують своїх грошей… Тому що обидва приносять знахідки. А це для металошукача головне.

minelab-go-find-20-i-garrett-ace-250-11

Все що пов’язано з Minelab G0-Find 20 – зібрано тут. Є і відео копа з ним, тест на поділ цілей, відео огляд що я думаю про Go-Find 20. Все про Garrett ACE 250 зібрано тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина