блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Go-Find 60 порвав Garrett ACE 300i. Тест глибини

Коти і Копачі… Прості люди вважають, по весні дах зносить тільки у котів і копачів. Але на те вони і прості. По справжньому, навесні дах зносить у МД продавців. Я знаю одного, після весняного сезону купив собі BMW X5. Тест глибини, Minelab Go-Find 60 проти Garrett ACE 300i

Для тих, хто не хоче дивитися відео тест – таблиця виміру глибини. До речі, формально штатні котушки мають однаковий розмір – 10 дюймів.

Правдивий тест, чи ні – вирішувати вам. Може виробник Minelab по тихому прокачав свій Go-Find 60, а тепер каже, що так і було. Як думаєте, таке можливо?

Оновлена інформація. Додано

В минулому році, у цього ж продавця (МД-Регіон), металошукач Minelab Go-Find 60 в ґрунтовому тесті показував результати скромніше. Тут є запис цього тесту (Люби).

Все про металошукачі Garrett ACE 300i зібрано тут. І зібрано чимало, в тому числі різні тести глибини. При бажанні, завжди можна порівняти або перевірити. А на сторінці копательской енциклопедії з Garrett ACE 300i є додаткова інформація (параметри, характеристики, інструкція, сумісні пошукові котушки). За металошукачу Minelab Go-Find 60, все зібрано – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина