блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab готує новий пинпоинтер. Новинка 2015

Виробник Minelab збирається викотити новий пинпоинтер. Яскравий, AT+ (типу можливий пошук під водою), відбудова-компенсація грунту, дорогий…

Щодо ціни ще остаточного рішення немає, Рут Фуллер (жінка рулює маркетингом в Минелабе) думає. Минулий рік показав, що одного імені Minelab в пинпоинтере з ціною до $200 недостатньо. Конкурент Garrett продає свої піни і черга стоїть (за новинкою Garrett Pro-pointer AT реальна чергу купити). А пинпоинтеры Минелаб пхають в бонус-паки, в навантаження.

Австралійці кажуть що новий поинпоинтер Minelab по справжньому буде іншим, і несхожим на попередню модель PRO-Find 25. Але сама серія ПРО-Файнд буде продовжена. У виробника пішли суцільні файнды, pro-find 25, go-find 20, go-find 40, go-find 60. Ще один файнд буде в тему.

Чекаємо… Як тільки з’явиться розширені версії X-Terra 705/E-Trac/Safari з подарунком PRO-Find 25, а за нею зниження ціни на сам пін, через місяць ми побачимо новинку.

Хочете зацінити як Пориваєв в готелі підписував договір з Рут Фуллер (директор з маркетингу Minelab)? До поцілунків дійшло! Відео урок від Порываева, як отримати дилерство Минелаб в Росії.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина