блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Pro-Find 35 проти XP MI-6. Порівняння глибини

З одного боку, це звичайний тест порівняння пинпоинтеров Minelab Pro-Find 35, XP MI-6, і Garrett Pro-Pointer AT. Всі три поинпоинтера підводні, відносно нові (свіжі моделі), і однозначно отримали визнання копачів. Заслужено чи ні, це нас зараз не цікавить. Тут цікавіше з іншого боку. Дуже часто пинпоинтер XP MI-6 називають сверхглубоким. Але це не зовсім вписується в дійсність. Так, пінпоінтер глибокий, але не настільки щоб за це переплачувати. Плюс, знайте-навіть найдорожчі (наворочені, визнані, розкручені, та інше) пінпоінтери можуть пропускати цілі. Сюрприз? Подивіться цей короткий тест. Дуже пізнавальний, гарантовано +25 в карму будь-якого копальника.

Оновлена інформація. Додано

Для тих, хто не може або не хоче дивитися відео. Якщо є можливість, обов’язково подивіться. Там окремо цікаві моменти, коли пінпоінтери пропускають (не бачать) дрібні знахідки. Про це треба знати будь-якому власнику пінпоінтера, і якщо трапиться не лякатися.

Зведена таблиця результатів тесту глибини. Порівняння пинпоинтеров Minelab Pro-Find 35, XP MI-6, і Garrett Pro-Pointer AT.

Minelab Pro-Find 35 проти XP MI-6. Порівняння глибини

У блозі МД Арена багато різної інформації, але знайти тут потрібне дуже просто. Теми розбиті по рубриках, кожного запису прикріплені мітки. Наприклад. Всі записи пов’язані з пинпоинтером Minelab Pro-Find 35. Або, усі записи пов’язані з пинпоинтером Garrett Pro-Pointer AT. Також, в Енциклопедії Копальника є окремий розділ, присвячений пинпоинтерам і міні металошукачів. Подивіться, як там все зроблено і розкладено по темам. Все для копачів, все для знахідок!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина