блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Safari або Garrett AT PRO порівняння

У коментарі на Minelab Safari (що в коробці з новим металошукачем), Олексій засунув так – Недолуга модель за ці гроші. Краще Explorer SE або E-Trac… Я думаю що це не так. І моє враження базується ще з попередника, Minelab Quattro MP. Але судячи з кількості Сафарі, яке я бачу навколо (за цей сезон аж один, цей), пошуковикам цей детектор не сильно до душі.

Порівняння, фото звіт металошукачів Minelab Safari і Garrett AT PRO в полі. Сафарі нещодавно купив наш товариш по копу, другий прилад мій. Що хорошого, а що не дуже. Купив би такий металошукач, замість свого Гарет ПРО АТ.

Порівняти

minlab-safari-vs-garrett-at-pro-international

Виходячи з практики пошуку, обидва металошукача в одній категорії – грунтові металошукачі, розбірна S-подібна стійка, верхнє розташування блоку управління.

safari-vs-at-pro-full

Але Garrett AT PRO має чистий моноблок, у якому укладено все: екран, управління, харчування (4 батареї АА), роз’єм для навушників. У Minelab Safari, харчування (8 батарей АА або акумулятори) і роз’єм навушників винесені окремо від блоку, у верхній частині штанги.

safari-vs-at-pro-block

Вважаю що в металошукачі Garrett AT PRO не найкращий підлокітник (наприклад зараз восени, в товстій куртці незручно). Але і з Minelab Safari, після години пошуку з ним, підлокітник не полюбився, незручний.

Найбільше підлокітник мені сподобався Teknetics T2, він м’який і “облягає” руку. Тримає без всяких ремінців супер (надійно тримає руку і нічого не треба відстібати при відкладанні детектора в сторону).

Управління

Так вийшло, що починав я з металошукачів Garrett, і зараз у мене основний цього ж виробника. А це “спорідненість” склав деякі звички. Наприклад мати доступ до всіх кнопок управління, рукою тією самою, в якій мене металошукач.

У Minelab Safari трохи зручніше ніж у тих же Terra 305-705 (хоча тероводы стверджують, що це справа звички). І все ж без “незручності” не обійшлося… Майже у всіх металошукачі центральна кнопка це режим Пинпоинт. У Сафарі це вхід в меню. І пинтпоинт знаходиться збоку )) спочатку плутався.

safari-pinpoint2

Пальцем дотягуюся до виключення живлення. Як коментував Молодий Шукач (порівняння AT PRO і X-Terra 305 – не треба постійно вимикати… Я швидше втомлюся, ніж сяде харчування в Терре. Це так, але при вимиканні приладу на час викопування ями і переходах через хащі, все-таки економить батареї.

safari-pinpoint

І при такій звичці, мого комплекту вистачає не на один вихід.

Штанга

Нещодавно я походив з Minelab Explorer, у якого однакові штанги з Safari. І ще раз відчув як зручно захований шнур котушки і плавне регулювання висоти!

safari-vs-at-pro-fix

Відпустив затиск, притиснув ногою котушку і виставив потрібну висоту. На горбатій місцевості і в заростях зробив коротше, на рівній висунув подалі. Просто, зручно і головне швидко.

safari-fix-coil

Для того, щоб поміняти висоту Garrett AT PRO, доводиться заново перемотувати шнур навколо штанги. А це швидко відіб’є бажання гратися з висотою металошукача.

Котушка

Однакові за розміром (11 дюймів), але різні за формою – AT PRO еліпс, в Safari кругла. Практичне перевага тієї чи іншої форми помітити складно. В теорії еліпс повинен бути менше за вагою, мати краще поділ на поруч лежать цілі, точніше пинпоинт. Кругла має вище швидкість обробки і більше глибину виявлення… Але це все теорія і каталожное словоблуддя.

safari-vs-at-pro-coil

В полі все встає на реальні місця. Обидві котушки на смітниках ведуть себе не дуже. Глибина приблизно однакова (немає такого, щоб один виявив копаемый сигнал, а інший його не бачив). Швидкість пошуку рівна, а ваги на загальному тлі всього приладу не помічаєш.

safari-vs-at-pro-coil2

комплекті з Minelab Safari йде відразу захист на котушку. Річ корисна… Оцініть мою котушку, яку використовую без такого захисту (не було у мене в комплектації). Подряпана і весь час є ймовірність отримати скол (а там потрапляння вологи всередину котушки і привіт фантоми).

safari-vs-at-pro-coil-guard

Захист на котушку це добре, але для металошукачів з можливістю динамічно виводити багатотональний відгук, важливіше в наявності навушники. У Garrett AT PRO вони були в стандартній комплектації, Minelab Safari швидше захочеш щось простіше, ніж купувати такі дорогі фірмові аксесуари.

Купив би?

Купив би я собі металошукач Minelab Safari? З урахуванням того, що я знаю про своє Garrett AT PRO Minelab X-Terra 705 (це був би третій варіант в цьому виборі).

minelab-safari

Великих претензій у мене дві… Кнопка пинпоинт по лівому коштує Завищена ціна (на мій погляд), висновок VDI набагато бідніший, ніж у Minelab Explorer SE PRO (до сімейства яких Сафарі відноситься).

З плюсів, зручна конструкція (і надійна), відмінна котушка і в порівнянні з Explorer SE досить просто розібратися. Може ще й многочастотность, але в полі особливої переваги Сафарі не отримав. Принаймні кількість знахідок було порівнянно з низкою йдуть X-Terra 705 і AT PRO.

При такій ціні, я б Сафарі швидко б списав і далі б вагався тільки між Minelab X-Terra 705 і Garrett AT PRO.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина