блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab Safari що в коробці

Ще одне оновлення приладу в нашій компанії любителів пошукати. Новий Minelab Safari, з одного боку професійний детектор. З іншого, настільки простий, що поступається в наворотах Minelab X-Terra 705, яка стоїть в модельному ряді Минелаб сходинкою нижче.

Що в коробці з новим металошукачем. По ходу як ми вибирали цей детектор, відкрив для себе дивовижний факт комплектацій. Виявляється, гумки ущільнювачі на котушку йдуть не у всіх виробників, для Fisher і Teknetics це жир ))

Товариш купив новий Minelab Safari. У своєму виборі навів аргументи: багаточастотний, хороша котушка, достатні настройки для будь-якого пошуку, при цьому не дуже складний в розумінні. Зручний в конструкції і захований шнур на штанзі. Вигідна ціна (цього літа Minelab Safari ціни знизив). А я його примовляв на Minelab X-Terra 705, не переконав ))

new-minelab-safari

Коробка металошукача один в один з коробкою Minelab Explorer SE, розміри і розташування всередині. Але там була комплектація PRO, з навушниками та акумуляторами. Тут тільки батарейний відсік. Це стандартна комплектація (і, природно, більш дешева). Є пропозиції і розширені, в комплекті з детектором йдуть Safari і навушники, і акумулятор з зарядкою. Але в нашому випадку все по мінімуму, точніше просто сам металошукач, інструкція, гарантія і все.

minelab-safari-box

Чому купив без навушників і акумулятора? Каже що акумулятори і зарядка вже є. А навушники, лопухи Koss йому не подобаються – дуже великі. Знадобляться, вибере собі які захоче (через перехідник). А різниця в ціні комплектації 190$, це багато.

Але тут я не згоден… Ладно якщо б у цьому металошукачі було 4 батарейки/акумулятори, але Minelab Safari їхніх 8 штук. Це треба 8 акумуляторів і Велика зарядка (звичайні зарядки йдуть на 4 пальчика). І щодо навушників… металошукачі навушники найзручніше з проводом “пружина”. У вертикальному положенні він не провисає, а якщо треба відкласти прилад в бік – легко розтягується. Багато навушників з таким проводом є у продажу?

Ось все, що є в коробці нового Minelab Safari в стандартній комплектації (PRO: навушники KOSS, акумулятори плюс батарейний відсік і зарядка).

minelab-safari-coplect

Що мене дратує в Minelab, так це те, що начебто купуєш дорогий прилад, а в комплекті з заводу немає встановленого харчування. Добре якщо я про це знаю. А якщо посилка приїжджає службою доставки і треба перевірити детектор? Я би не обурювався, якби не знав що той же Garrett завжди комплектує батареями свої металошукачі.

minelab-safari-power-bow

На екрані, або вірніше на панелі детектора присутній розумна плівка (а на нещодавно купленому дешмане Teknetics Eurotek PRO 11 DD її немає, не всі такі щедрі).

Розумна тому, що вона досить товста і закриває всі робочу поверхню блоку Сафарі. Товариш її залишив в якості першої захисту на копі. Каже, коли відпаде сама, потім буду вирішувати – потрібен каплезащитный чохол, чи ні. Я теж так вважаю, дуже вдала плівка.

minelab-safari-power-ecran

У цьому році для металошукача Сафарі від Minelab подарунків ні, дід Санта його не любить. Тому котушка одна, але трохи краще ніж у тієї ж Терра 705 (що в коробці з новим Minelab X-Terra 705).

coil

І в комплекті йде захист на котушку. Я вже не раз сумував (раз, два фото моєї поверхні без захисту), що у мене котушка без захисту. Все-таки річ потрібна при інтенсивному копе.

coil-cover

І хоча в металошукачі в комплекті немає живлення, у них є гумки ущільнювачі на котушки. Чи це я такий неграмотний, то зациклений тільки на детекторах Minelab і Garrett… Виявляється ці гумки не йдуть в комплекті з металошукачами Fisher і Tknetics! Навіть Fisher F75 (який розглядався в якості альтернативи для цього Minelab Safari) їх немає. Ось так справи, типу Жир і ми ще маємо радіти ))

coil-ruber

Типу один з просунутих ременів фіксації підлокітника, у всіх (наприклад Garrett) на липучці, а тут на пластиковому фіксаторі. Але на мою думку все одно даремний. Якщо йде інтенсивність відгуку раз у кілька хвилин і подальшому викопуванні ямки, я просто буду гаяти час, кожен раз при відкладанні металошукача в бік.

Може буржуї і піднімають монету однією рукою (і без лопати, тапочок пил отгреб і знахідка), мені найчастіше треба копати в повний зріст ))

podlokotnik

І ще… В Україні є у продажу офіційні металошукачі і не дуже. А справжній сервісний центр Minelab один, і він бере на обслуговування тільки офіційні. Так що приглядывайтесь до захисної голограми, принаймні будете знати, який у вас детектор.

minelab-safari-power-ua-lable

Далі будуть фото порівняння з моїм Garrett AT PRO і супер вдалою моделлю в знахідках Garrett ACE 250. Поля прибрані і нікого там немає, копати зараз спокійне справа ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина