блог металошукачі, пошук

Minelab X-Terra 305 що в коробці

Відразу два моїх товариша на цій тижня оновили свої металошукачі. Один купив Minelab X-Terra 305, другий Minelab X-Terra 705. Відмінний апгрейд! Поважаю детектори цієї серії.

І мені цікаво зазирнути що зараз в коробці з цими металошукачами. Останній раз відкривав нову X-Terra 305 в 2009 році. З того часу майже нічого не змінилося. Відмінна упаковка, всі закріплено. Немає живлення (як у металошукачі Garrett і Фішер). І тільки з подивом помітив захист на котушку. І це-не подарунок до металошукачу (подарунки ми взяли окремо), вона йде в стандартній комплектації. Фото звіт, що зараз йде в коробці з новим металошукачем Minelab X-Terra 305, в Україні.

Відмінна коробка, яку приємно брати в руки (хто-небудь бачив коробку Fisher F2?). І дуже компактна, принаймні значно менше коробки мого Garrett на PRO.

Minelab X-Terra 305 коробка

В коробці всі закріплено, блок і котушка в захисній плівці.

Minelab X-Terra 305 всередині коробки

Блок металошукача, три складових штанги, котушка, гвинт кріплення котушки, підлокітник (2-х складовою) кріплення підлокітника до штанги. Є ще інструкція російською, що попередження копати на археологічних пам’ятках не можна. Гарантійний талон (не фотографував, бо там координати магазину де купили, а це вже буде рекламою).

Minelab X-Terra 305 комплектація для України

Традиційно для металошукачів Minelab, в комплекті немає батарей. Мене цей момент завжди обурював. А якщо треба перевірити? Приїхала посилка, як я можу перевірити металошукач? В цьому відношенні Гаррет Фішер і дбайливіше, у них харчування вставляється прямо на заводі. Може тому що Гаррет Фішер та американські виробники, а Minelab австралійська? ))

Minelab X-Terra 305 немає живлення в комплекті

Присутня захисна голограма Україна. До речі, у мене така ж Garrett на PRO (тільки Garrett), і її розташування на блоці невдало. Обтріпалася й краю вже відклеюються.

Я б не став купувати новий металошукач, у якого немає такої голограми. Немає, значить не офіційний. А відповідно немає і нормальної гарантії.

Minelab X-Terra 305 захисна голограма Україна

Кругла котушка 9 дюймова котушка на 7,5 кГц. На коробці не написано (я не побачив, є тільки що 9 Концентрична), це котушка МОНО.

Котушка Minelab X-Terra 305 з стандартній комплектації

І мене здивувало те, що в комплекті відразу йшла захист на котушку. Може я чогось пропустив раніше, але завжди думав що на X-Terra 305 захисту в комплекті не було. І це не подарунок, захист в стандартній комплектації.

Захист на котушку в комплекті

Трохи пізніше я зроблю такий же звіт, що лежить в коробці Minelab X-Terra 705. Багато хто вважає що це майже однакові металошукачі… аж Ніяк. Якщо Minelab X-Terra 305 реально простий детектор (не те, щоб включив і пішов, але все ж освоюється без напрягу). То Minelab X-Terra 705, на мою думку не поступається професійному детектору Minelab Explorer SE PRO. Відмінності X-Terra 305 і X-Terra 705 починаються з котушки.

Порівняння котушок Minelab X-Terra 305 і Minelab X-Terra 705

Розмір відчувається? А ще котушка Minelab X-Terra 705 типу DD (у 305-ої МОНО). Обов’язково порівняю ці два детектора між собою (що в коробці Minelab X-Terra 705). Ну і звичайно ж зі своїми поточними Garrett на PRO і Garrett ACE 250.

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина