блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab X-Terra 705 або 305 фото порівняння

Не раз говорив, і поки не засумнівався що Minelab X-Terra 705 легко веде пошук на рівні професійного детектора Minelab Explorer SE. Причому не поступається ні в налаштуваннях, ні в практичній глибині виявлення знахідок.

X-Terra 305 заявлена виробником, як початковий рівень (цей планка в Minelab починається відразу з напівпрофесійного рівня). Детектор коштує своїх можливостей! А особливо в найближчі 3 місяці, коли Терру 305 пропонують в продажу з 2 котушками. Фото звіт-порівняння металошукачів Minelab X-Terra 705 і X-Terra 305 в полі.

І на мій погляд, виробник спочатку створив максимальну модель (705), а потім шляхом обмеження зробив дві молодші моделі (305 і 505). З точки зору зрубати побільше бабла виробника це логічно, виходить ціла серія. Але за великим гамбурзьким рахунком, один і той же металошукач з зростаючим функціоналом (я не знаю про начинку всередині, можу судити лише зі споживчої сторони).

X-Terra 705 vs X-Terra 305

Порівняти X-Terra 705 і X-Terra 305

Всі абсолютна однакове і сумісно в будь-якій комбінації. Аксесуари підходять і котушки (крім частоти 3 кГц, про них нижче).

Підлокітники X-Terra можуть рухатися по верхній штанзі, подгоняясь під конкретний розмір руки. Дуже зручно, ніколи не замислювався над цим, але спробувавши оцінив.

Підлокітники X-Terra

Супер зручні (легкі у використанні і надійні) цангові затискачі. Той, хто походи-пособирал-поразбирал Garrett AT PRO це відразу зрозуміє. Є фіксатори ходу цанг, штанги входять легко.

Цанги Терра

На X-Terra 705 трохи більше кнопок (ще б їх не було! а за що тоді платити майже 2 ціни X-Terra 305). Підсвітка екрану, оцінив у сутінках але думки постійно крутитися що це спалює енергозапас детектора. Додаткова кнопка пов’язана з балансом грунту. І геологорежим.

Блоки управління

Особисто я для себе бачу основну різницю в кількох пунктах. X-Terra 705 може працювати на трьох різних частотах: низька 3 кГц, середня 7,5 кГц і висока 18,75 кГц. X-Terra 305 тільки на двох: середня і висока. Наскільки важлива низька частота? З одного боку не завадила б, хороша стійкість (і глибина) на високої мінералізації. З іншого, для цього треба купувати іншу котушку (а коштує вона чимало!). Це повинна бути супер завдання, щоб спеціально під 3 кГц брати окрему котушку. Я б вважав за краще навпаки, котушку високої частоти (яку підтримують обидві моделі).

Ще різниця в тому, що X-Terra 305 має обрізані занижені діапазони. Графічна шкала менше сегментів, значення VDI вже. Наприклад (305/705):

  • Кроки з регулювання чутливості: 10/30;
  • Налаштування на грунт: 0-20/0-90;
  • Шкала дискримінації, сегментів: 12/28;
  • Значення VDI: -4+44/-8+48;

Загалом на молодшій моделі все менше. Хоча, я знаю на практиці, обидва бадьоро шукають і мають свої результати (з урахуванням котушок, які на них стоять).

Котушки

Котушки на X-Terra

Дуже важливий розділ, де виробник принизив підніс різницю між цими двома детекторами. За замовчуванням обидва металошукача комплектуються котушками середньої частоти 7,5 кГц. Але… На X-Terra 305 йде 9 дюймів, на X-Terra 705 дають 10,5. Це суттєва різниця! Оцініть на фото:

Порівняння котушок

У когось є сумніви, з якою вигідніше ходити? При цьому додам, я пробував обидві котушки, і на більшій перешкод, при максимальних налаштуваннях, стільки ж, скільки і на 9 дюймової. І чутливість на дріб’язок хороша. І точність пинпоинта на одному рівні. Звичайно ж краще мати котушку 10,5 дюймів! Але вона йде з моделлю 705 (і 505 теж).

Атракціон щедрості від Minelab. До 31 січня 2014 року, в Україні металошукач X-Terra 305 продається відразу з двома котушками (і за старою ціною). Рекомендую!

X-Terra 705 або X-Terra 305 вибір за вами

І все ж… Яка не була різниця, обидва металошукача знайдуть вам знахідки. Навіть он наскільки дешевий Garrett ACE 250, і той приносить знахідки за 25 тисяч доларів. А тут підлозі професійна серія. Мені подобаються обидва, грошей мало купуй 305-шу, хочеш бути впевненим, що нічого не втратив – 705-а Терра не підведе.

Інші порівняння

І коли мені до рук потрапляє якийсь інший металошукач, я завжди намагаюся порівняти зі своїм поточним вибором

Зараз у мене два робочих металошукача, Garrett AT PRO і Garrett ACE 250. І коли мені до рук потрапляє якийсь інший металошукач, я завжди намагаюся порівняти зі своїм поточним вибором. Ці Терри моїх товаришів по копу, я теж порівняв:

Дійдуть руки, додам порівняння Garrett ACE 250 і Minelab X-Terra 705. Хто сумнівається що це доцільно, читає розповідь автора з Garrett ACE знайшов монету за 25000$. Хтось їх терроводов може привести такий приклад?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина