блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Minelab X-Terra 705 або Garrett AT PRO

Самим найближчим конкурентом металошукачу Garrett AT PRO (з яким я зараз ходжу), є топовий полупрофессионал Minelab X-Terra 705. Відмінний детектор, з супер рекомендаціями. У багатьох налаштуваннях і можливості легко б’є дядька Гарета, але… Настройки це добре, а результати в знахідках в одній площині.

Як я порівнював в поле детектор Minelab X-Terra 705, і в якості фону використовував свій Garrett AT PRO. Що краще в Тере 705 з коментарями. І чому я в свій час все-таки купив дядька Гарет, а не визнаний австралійський монетник, хоча ходжу виключно з монет і старовини.

Порівняння

Minelab X-Terra 705 або Garrett AT PRO

Два полупрофессионала, обидва металошукача в ціні до 1000$. Розглядаючи каталожні параметри (особливо для новачка), перше, що кинеться в очі, це Minelab X-Terra 705 є 3 частоти, а Garrett AT PRO може пірнути під воду. Не найголовніше в цих детекторах.

до Речі, металошукач Garrett AT PRO я б порадив новачкові, а ось Minelab X-Terra 705 немає. З першим розібратися досить легко. А ось з другим мій товариш “освоює” вже другий коп (і це при тому, що у нього вже був до цього металошукач Fisher F4).

Конструкція

Так само, як у порівнянні Minelab X-Terra 305 і Garrett ACE 250, обидва металошукача ставляться до класичної конструкції ґрунтових детекторів, з 3-х складовою штангою. В обох шнур йде навколо штанги (оцінив “благо”, коли шнур всередині на Minelab Explorer SE, і тепер шнур на поверхні для мене великий мінус).

І відразу плюси для X-Terra 705. Збирається вона набагато легше мого AT PRO. Це пов’язано з стикуванням штанг (AT PRO все входить дуже туго, і не з першого разу). Легкість підключення коннектора проводу котушки в блок, в X-Terra вставив і зафіксував, а AT PRO все ще “потрапляєш” поєднуючи непростий коннектор.

Конструкція Minelab X-Terra 705 і Garrett AT PRO

Практично однакові цангові затискачі. Але… В X-Terra 705 вони мають фіксований хід і вивірений зазор. Збирається на автоматі. В AT PRO є постійна загроза того, що це цанговий затиск трісне, якщо його трохи затягнути тугіше ніж треба (такі приклади з цангами Garrett AT вже присутні на форумах).

Цангові затиски

Просто завжди тримаю в голові, на моєму металошукачі цанги треба закручувати ніжно, без фанатизму. А в Минелабе затиснути таку цангу, навіть не звернеш увагу (є обмежувач ходу).

Блок

Ще плюс X-Terra, блок в цьому металошукачі знімний. Новий господар заводить собі практику знімати блок Тери при транспортуванні. Краще зберігатимуться екран (це він говорить, я ще екрану не тиснув, тому і не боюся) і компактніше в рюкзаку.

З компактністю не посперечаєшся, але втратити болтик на якому фіксується блок – легко. Хоча він його і не закручує, блок і без нього тримається надійно (поки що?).

Блоки управління металошукачем

На екрані X-Terra 705 немає такої “перевантаженості” інформації, як на Гарете. Все в потрібному місці, добре видно. Налаштування заховані в меню.

Але тут же зіткнувся і з першим мінусом X-Terra 705… Я сильно звик до того, що металошукачем я керую великим пальцем правої руки. І не тільки режим пинпоинт. Часто при ямці середнього розміру, я свій металошукач вимикаю на користь економії батарей. В моїх Гаретах (обох), це одне натискання великим пальцем тієї ж руки, в якій металошукач.

А як це зробити в X-Terra 705? Іншою рукою, а в іншій руці у мене лопата. Ось як це виглядає в Тере, я можу дотягнутися до кнопки пинпоинт (ще б не міг! кому б такої мд потрібен був би), перемикання в режим Всі Метали, банас грунту і кнопки плюс-мінус. І все… Далі або металошукач упирати в землю котушкою (як милицю) або встромляти лопату в грунт і підключати другу руку.

Як дотягуюся в Minelab X-Terra 705

А ось як я дотягуюся пальцем до будь-якої кнопки в Garrett AT PRO, навіть чутливість я регулюю “на ходу”. Не кажучи вже про швидке включенні-виключенні металошукача.

Як дотягуюся в Garrett AT PRO

Дуже істотний мінус на мій погляд. А от досвідчені товариші стверджують, що вже звикли і не помічають цього.

Котушка

Котушки металошукачів

Зараз в стандартній комплектації X-Terra 705 йде велика котушка DD (коло 10,5 дюймів). Коли купував свій Garrett AT PRO (я теж тоді вибирав між Терой), до 705-ой пропонували в комплекті 9,5 дюймів, теж DD. Це було в плюс AT PRO, але мабуть про це дізнався Minelab і виправив баланс ))

Гарет котушка сильно подряпаний

Зверніть увагу яка подряпана у мене котушка! (робоча поверхня) У мене немає захисту, її не було в комплектації, а докуповувати полінувався. Ну і ось такий результат (на якість пошуку не впливає, і я сподіваюся що ще надовго).

Моя котушка без захисту

А в комплекті з X-Terra 705 йде відразу захист. Думаю ясно що її призначення зберегти красу робочу поверхню котушки. Я згоден, річ корисна, Але не така корисна як навушники, які були в комплекті мого AT PRO.

Захист на котушку Minelab

Чому купив Garrett AT PRO

Якщо ви додивилися до кінця цей серіал, то ви дізнаєтеся мій секрет – Якщо такий хороший металошукач Minelab X-Terra 705, чому ж я купив все-таки Garrett AT PRO.

Чому купив Garrett AT PRO

Багато раз повторююсь, я ходжу тільки по монетам і старовини. пляжі з металошукачем буваю дуже рідко, у ВВВ взагалі не ходжу. Мені треба впевнена дискримінація, хороша чутливість на маленькі (і кольорові) цілі, відбудування від грунту і глибина трохи вище середнього.

На вагах залишилися Garrett AT PRO і Minelab X-Terra 705… Тера була в комплектації практично гола, і з середньою котушкою (тоді була в комплекті 9,5 дюймів). До Гарету додавалася котушка 11 дюймів, були всі потрібні мені функції, в комплекті йшли навушники (і зараз йдуть). До того ж з Garrett AT PRO розібратися на порядок легше, ніж в X-Terra 705. Плюс подарунок моєму молодшому, фірмова кепка і сумка Гарет (ці американці знають, як змусити купити саме їх прилад).

Я то знаю що якщо металошукач володіє базовим набором функцій, то кількість знахідок буде залежати тільки від того, де ви знайдете місце копа. А все інше для вашого комфорту.

Якщо хтось сумнівається в тому, що налаштування і навороти в металошукачі не головне… Подивіться як супер дешман недорогий Garrett ACE відкопав монетку за $25 000.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина