блог металошукачі, пошук

Minelab X-Terra 705 що в коробці

Товариш по копу, вирішив змінити свій металошукач Fisher F4 на Minelab X-Terra 705. І хоча F4 з великою котушкою (еліпс 11 дюймів), а X-Terra 305 з котушкою навіть трохи менше (кругла 10,5 дюймів), він розраховує підвищити якість свого пошуку. Думаю, у нього це вийде. Я вже не раз говорив, Minelab X-Terra 705 на практиці (знахідки) не поступається професійному металодетектори Minelab Explorer SE.

Що в коробці нового металошукача Minelab X-Terra 705 у звичайної (стандартної) комплектації.

При такому ж фото звіті за Minelab X-Terra 305, я наголошував, що коробка металошукачів X-Terra дуже компактні. Особливо якщо порівнювати з конкурентами Garrett.

Коробка Minelab X-Terra 705

Але металошукачі Garrett в коробці йдуть практично в зібраному вигляді, навіть харчування вставлено – зібрав штанги і готовий до копу. У тієї ж X-Terra розібрано все, блок окремо (треба вставляти в штангу і фіксувати), підлокітник розібрані. Тому і виходить така велика різниця у розмірах коробок.

Порівняння коробки Minelab X-Terra 705 і Garrett AT PRO

В таку маленьку коробку точно б не помістилися мої навушники-лопухи (йдуть в комплектації Garrett AT PRO). Та й та ж коробка Minelab Explorer SE, вже не поступається в розмірах Garrett.

Всередині коробки Minelab X-Terra 705 все закріплено і ні булочок тільки металошукач. Три штанги, блок металошукача, котушка, кріплення котушки, блоку, підлокітники і ремінець фіксації руки (хтось ним користується?). Є інструкція на російській, гарантія. Гарантійний талон не показую, на ній координати магазину. Магазин відмінний, але мені не хочеться щоб мене дорікали в зайвої реклами.

Що в коробці металошукача

Комплектація Minelab X-Terra 705 (звичайна, стандартна)

З приводу гарантії до речі… В Україні є офіційні металошукачі, які завозяться по “білому” від виробника. І є “сірі”, контрабас. У перших з гарантією все в порядку. Її виконує або магазин який вам продав металошукач, або (і в будь-якому випадку, лише б була голограма і талон) сервісний центр у Києві.

З контрабасными металошукачами всі на вашу удачу – головне щоб не “полетів”. Бо якщо почнуться проблеми, підтримки чекати не варто. Були випадки, коли такі “продавці сірим” відверто посилали своїх проблемних клієнтів нах (реально говорили ПНХ).

Загалом якщо немає такої захисної голограми, я такий металошукач не купував би. Різниця в “сірому” Minelab X-Terra 705 приблизно 25$, а придбати окремо новий блок на металошукач неможливо.

Гарантія на металошукач в Україні

Живлення в комплекті металошукача жадібності традиції виробника Minelab немає. У деяких магазинах в подарунок до Minelab X-Terra 705 пропонують акумулятори і зарядку. І нам теж пропонували, але ми в подарунок вибрали лопату, польську саперку.

Живлення в комплекті металошукача немає

Пошукова котушка Minelab X-Terra 705. У стандартній комплектації йде 10,5 дюймів кругла (хоча на коробці написано 9 дюймова). Тип котушки Double-D (DD). Частота 7,5 кГц (середня з 3-х можливих частот, на яких може працювати металошукач Minelab X-Terra 705).

котушка Minelab X-Terra 705

У комплекті йде захист на котушку. Це дуже добре! Зараз друга половина осені, саме час для копа. Поля прибирають і заново розорюються. При цьому не тільки відкривається поле для пошуку, але і з’являються “брили” про які тріснути котушкою (бічний удар, подряпини робочої поверхні) мила справа. При такому ударі можуть з’явиться мікровідколи, розгерметизація, далі волога в котушці і результат помилкові сигнали. Захист на котушку в деякій мірі рятує від усього цього.

захист на котушку

Новий господар Minelab X-Terra 705 перейшов на цей металошукач з Fisher F4. Буде цікаво дізнатися його перша думка і його перші проблеми. А я спільних копах, обов’язково порівняю цю Minelab X-Terra 705 зі своїми робочими металошукачами Garrett AT PRO і Garrett ACE 250. Вдалих знахідок! (І щоб дощ зав’язував! Це я вже для себе)

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина