блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Місце пошуку з металошукачем Млин

За останній місяць, вже два моїх товариша запропонували проїхатися і походити з металошукачем за старими млинам. Я відмовляюся, не бачу сенсу. Це моя особиста думка, але воно має під собою пару підпор.

Перше, на старих млинах з мірошникам завжди розплачувалися борошном. І гроші з рук у руки не ходили (ходжу в основному тільки по монетах, і інші знахідки мене мало цікавлять). Друге, кілька років тому я вже пробував пройтися по таких місцях, і крім підків і взагалі всякої конини, нічого не знайшов. А ось товариш стверджує що на одній млині він нарив 6 монет.

Місце пошуку з металошукачем Млин

На невеликих млинах (великі промислові, в рахунок не беремо), куди звозили зерно для помелу місцеві, розрахунок з мірошникам проводився натурою, самим продуктом. І гроші з рук не ходили. Відповідно розраховувати на достатній «улов» монет немає сенсу. Може пару монет і буде, але шукати їх доведеться цілий день.

Інше питання місця відпочинку біля млина. Ось тут можливо монети і будуть. У сезон смалывания на млинах стояли черги, іноді цілодобово чекали. Ну і напевно не обходилося без випивки. А є п’яні на відпочинку, і потеряшкі.

Ну добре… Здається приїжджай на старий млин, знайди місце відпочинку і діставай металошукач. Проїхавши по парі таких місць, ви відразу зрозумієте… Якщо поруч немає річки (вітряні, а потім парові млини), де можна було припустити що люди відпочивали-чекали саме тут, таке місце знайти важко. У мене не вийшло.

І при найближчому розгляді місця, де товариш знайшов 6 монет (нібито на млині). З’ясувалося що монети були не на самій млині, а біля річки 150 метрів. Місце відпочинку? І так, і ні. У цьому місці був брід, і тут відпочивали не тільки ті, хто приїхав на мукомольню. А швидше за все тільки хто переправлявся через річку. Відпочинок у них короткий, і постійний рух по броду. Селянам з зерном на возах потрібно місце спокійніше (це я так думаю).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина