блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Мої претензії до Garrett AT PRO. Відео

Як би я не нахвалював свій Garrett AT PRO, як і у всіх металошукачів у Прошки є свої недоліки. Причому дрібниці, які багато і не вважатимуть недоліками… Але вони реально забирають час на копі і створюють незручності пошуку з детектором.

Цангові затискачі без обмежувача ходу. Погано вставляється роз’єм дроти котушки. Откручивающуюся гайка фіксації роз’єму. Змащений пинпоинт. І для мене, нелогічна кнопка Живлення. Дивимося відео.

відео згадав вуха котушки металошукачів Minelab X-Terra. Це про те, що на рідних котушках була проблема – ламалися, і колгоспу відновленню піддаються дуже важко.

Щодо неточного VDI молодших моделей Fisher. Не те щоб зовсім неточний… більше нестабільний, підстрибуючи. Причому, скакати оцінка VDI знахідки в грунті може в будь-якому детекторі (навіть на дорогому Minelab CTX 3030). У металошукачі Fisher F2-F4 це проявляється більше ніж інших.

Додано. Як порадив SAGe, перевірив торець блоку (який закриває кришка батарейного блоку)… Так і є, плюс і мінус позначені. Але я їх не бачив (не помічав протягом 2 сезонів), і якщо не “тыцнули” носом, так би і не знав ))

garrett-at-pro-nedostatki-01

Ок, є… А на батарейному відсіку все одно нема! Можна тільки “порівняти” з позначенням на самих елементах. Вже його-то я оглянув скрізь. Ось фото батарейного відсіку з усіх 4-х сторін.

garrett-at-pro-nedostatki-02

garrett-at-pro-nedostatki-03

garrett-at-pro-nedostatki-04

garrett-at-pro-nedostatki-05

Дивно, для американських приладів такі “пропуски” у відношенні користувачів рідкісні. Мінімум завантажать техпідтримку, а то й розгнівані копачі можуть подати позов, що зіпсували весь настрій на копі )) Ще раз, проблема дріб’язкова і окрім відбору декількох секунд життя, ні на що більше не впливає.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина