блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Монета на 3 мільйони доларів. Знахідка джекпот

Нумізмат з Нової Англії (регіон на північному сході США пред’явив світу дуже рідкісну монету – 5 доларів 1854 року. І не хоче говорити, звідки він її взяв… Ринкова вартість артефакту мінімум 3 мільйонів доларів. Знахідка воістину джекпот. Або Хто то не згоден?

Монета на 3 мільйона доларів. Знахідка джекпот

Нумізмат з Нової Англії (регіон на північному сході США пред’явив світу дуже рідкісну монету – 5 доларів 1854 року, період золотої лихоманки в Каліфорнії. Ринкова вартість знахідки близько 3 мільйонів доларів.

У 1854 році монетний двір Сан-Франциско викарбував 268 монет номиалом 5 доларів. У Каліфорнії як рах був пік золотої лихоманки. Серед нумізматів відомо було тільки про три вцілілі монети (ця знайдена четверта). Людина предявивший історичний артефакт відмовився розповідати як у нього виявилася ця монета. Підозріло? Ще б пак!

Одна монета знаходиться в музеї Смітсонівського інституту (Вашингтон). Інша монета в колекції нумізмата Девід Пог (David Pogue). А ось третя була викрадена у спадкоємця одного з найбагатших кланів Америки – хімічних королів Дюпонів.

Монета на 3 мільйона доларів. Знахідка джекпот

восени 1967 року в особняк мільярдера Вілліса Дюпона увірвалася озброєна банда. Господаря і прислугу зв’язали. У будинку також були 4х летінь син мільярдера і дружина. Злочинці змусили дружину мільярдера показати де сейф з грошима, де заховано коштовності, та де зберігається колекція історичних артефактів видобутих кланом Дюпонів (корпорація DuPont заснована в 1802 році і складається в числі найбагатших у світі).

Того дня серед викраденого у Вілліса Дюпон, у злочинців опинилася і рідкісна монета 5 доларів 1854 року. І ось через 50 років, таємничий нумізмат намагається виявити світу ще один екземпляр цієї монети. А чи не та це монета, яку викрали у Дюпонів? Насправді провести точну експертизу дуже складно. Монета Дюпонів була придбана в 1962 році на аукціоні, і крім фотографії з аукціону по цій монеті іншої інформації немає.

І тим не менш, президент Numismatic Guaranty Corporation Ріка Монтгомериа (Rick Montgomery) послесобственных експертиз і порівнянь з існуючими зразками, взяв на себе відповідальність і зробив заяву – це четверта монета 5 доларів 1854 року в світі. Тобто, не вкрадена у Дюпонів і справжня. За оцінками світових нумізматів, вартість даної монети від 3 мільйонів доларів, не менше. Точну ціну без аукціону ніхто назвати не зможе. Такі дорогі артефакти рідко бувають у продажу. Часто, як купили, так і зберігаються у одного клану.

Монета на 3 мільйона доларів. Знахідка джекпот

Будете дивитися на монету (копанная), ціна якої склала $1,7 мільйона? Більше незвичайних знахідок зібрано тут. Не пропустіть, як після смерті простого працівника електростанції в його будинку виявили найбільшу в Європі колекцію антикваріату.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина