блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Монета за $25000 для Garrett ACE це норма

І хоча я сам найчастіше копаю монети, викопавши такий “млинець”, нічого б не йокнуло всередині. Ну антична Греція, ну млинець на третину кіло. А млинець не простий, у вересні на аукціоні Виолити за нього реально віддали $25000+ а коментатори стверджують, що для такої монети не межа і 200 000 євро (заздрять і дражнять покупця?). Автор лота пише що тільки купив Garrett ACE, і тут таке щастя.

Як продавали найдорожчу монету знахідку (рекорд за 2013 рік), на Українському аукціоні Виолити. Стартували з $1 200 і закінчили на 25 583$. Плюс кращі коментарі учасників (слабо уявляється що лоти з такою ціною можна тролити, або навпаки хто буде тролити дрібниця).

І так… Настало 17 вересня 2013 року, щасливий день для користувача дима1989 (Судячи по профілю з форуму, р. Миколаїв, Україна. До речі в профілі додаткова інформація в саму точку – “Що привело Вас на цей форум: купівля і продаж старовини”).

На аукціоні Виолити дима1989 викотив лот – Монета Ольвія, ас. Стартова ціна трохи більше 1200$ (10 000 грн українських).

Монета за $25000 знахідка з металошукачем Garrett ACE

Одна з найдорожчих Монет в Україні 2013 знахідка з металошукачем Garrett ACE

Оцінка монети на аукціоні Виолити

Монета (припущення), за своїм духом чимось схожа на сучасні ювілейні монети, які приурочують до яких-небудь подій. Ця, до того що греки нагнули в союз підкорили Ольвію. Яка (Ольвія) за щасливим збігом для дима1989, як раз мала базове розташування на правому березі Дніпро-Бузького лиману, на південь від Миколаєва (дима1989 за профілем з Миколаєва).

Ось так дима1989 і поставив рекорд продажу на аукціоні Виолити… Пройшло 2 тижні лот закрився з ціною в 25 583$ (209 777 грн українських). Рекорд 2013 серед монет в Україні.

Як продали в Україні найдорожчу монету знахідку з металошукачем

Монету виявив з металошукачем Garrett ACE. Стверджує що тільки купив детектор і практично відразу вирив. Це доля ))

coin-olvia-acc-2013-garrett-ace

Коментарі до лоту… По моєму все у продавця (і покупців) вийшло якось сумбурно. Справжня монета? Помий її… Дімон іди вибирай машину… не, вже квартиру… Продешевив, вона 200 тисяч євро коштує… а мені не шкода. По ходу самий позитивний коментар в кінці.

coin-olvia-acc-2013-comments

coin-olvia-acc-2013-comments-2

coin-olvia-acc-2013-comments-3

coin-olvia-acc-2013-comments-4

Посилання на продаж і обговорення лота (з аукціону Виолити цей лот прибраний, і посилатися вже нікуди).

Ну продав і продав… Лише б все нормально з ним було. Після цієї продажу Діма під своїм Ніком на форумі Виолити більше активності не проявляв. Купив собі металошукач краще, і розробляє поля Миколаївщини вже професійно. Думаю багато хто б хотіли напроситися в напарники до такого Новачкові ))

А мені найбільше сподобався цей коментар. Напевно самий позитивний і філософськи простий. Підтримую!

Самий позитивний коментар у продажу цієї знахідки

Дивний збіг за часом відкриття і закриття лота… Цей ножичок за $8000+ теж був відкритий і проданий під покровом ночі ))

В продовження теми… Через місяць з’явилася знову, Велика монета Ольвії. Ціна ще більше, вид краще. Але продати її з першого разу не змогли. Лот закрили модератори. Докладно тут.

Потрібні ще приклади дорогих знахідок з Аськами? Є такі! Особливо розчулює Новачок, який купив Garrett ACE 150 і через 20 хвилин знайшов 55 золотих монет… Порадіти за нього, але він здав місце і після нього там знайшли ще 104 монети, і, напевно, вже зовсім на Аськами ))

Там же ще один приклад, як Garrett ACE 250 відрив 7 золотих монет. Новина запостив Garrett, а на фото котушка на Асьці не те що нерідна, а прямо таки чужа ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина