блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Монета за мільйон. Продана на Виолити за 11 хвилин!

Махнув лопатою, вже багатий. На Виолити оновили рекорд найдорожчої монети (проданої простими копачами). За кого радіти незрозуміло… автора знахідки, покупця, або аукціону де цю монету штовхнули.

Дивимося фото, золота монета Пантікапей Статер, яку викупили за… 11 хвилин торгів. Ось так! Виставив, минуло 11 хвилин, і монета пішла з бліц ціною за 1 250 000 грн ($59524) першої ж ставкою. Дивимося, заряджаємося собі на коп. Можливо фото цієї монети тільки в цьому блозі і залишиться.

moneta-za-million-01

moneta-za-million-02

Да уж… Прийняти рішення за кілька хвилин, це треба бути дійсно акулою антикваріату. При цьому треба ще мати удачу не пропустити такий лот. Забавно що за ці 11 хвилин, 118 чоловік підписалося на спостереження за цим лотом. Напевно семки і попкорн вже дістали ))

moneta-za-million-03

Попередній рекорд Виолити був у 2013 році – монета за $25000, до речі знайдена з простою Аською (є опис як знайшов, від автора тієї знахідки). Цікаво, за 2 роки ці гроші вже прожрались? Як після цього жити далі?

Пішла вода у хату… Весна 2015 дивує своїми феєричними знахідками (і авторами, які прямо викочують їх на продаж). Стверджують, що цей глечик за мільйон все-таки продали.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина