блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Набив рюкзак а вони не кінчаються! Скарб п’ятаков

Копати не перекопати! Хтось радіє своєму першому п’ятачку. А хтось рве рюкзаки, тягаючи ці п’ятаки до машини і завантажуючи монети в багажник насипом. Є копарское щастя, але це зашкал. Цікава подробиця, скарб відкрився не відразу, все почалося з одного п’ятачка і розповіді про знахідку братові…

Навіщо копачі показали ці фото?! Обрушити вартість міді на світових біржах? Зрозуміло, що хотілося похизуватися, але все ж… Дивимося фото, супер скарб п’ятаков (3000 монет!).

Розповідь автора, копачів Звиздопляс і DoUrden з Виолити… Тут нічого переказувати. Читаємо і заряджаємося на свій коп.

Відбулася вся історія 24 грудня 2014 року. Красивим світлим вихідним днем я вирішив закрити сезон 2014 року і виїхав трохи покопати на сільських городах. Все по стандарту, царська ходячка, поради та інша нісенітниця, але коли проходив по випаленої смузі городу підняв п’ятачок Катерини – перший п’ятак за два роки копа, радості не передати (так як на форумі чомусь прагнуть знайти саме їх).

klad-pytakov-01

Приїхавши додому похвалився своєму двоюрідному братові (за сумісництвом камраду за копу DoUrden) і той у найближчий вихідний вирішив теж пройтися з приладом в тому ж місці.

І ось настав той світлий день. Я як зазвичай прийшовши в збіднений перерва з роботи приступив до поглинання їжі, тут дзвінок від брата:

DoUrden – Привіт
Я – привіт, як пошуки?
DoUrden – пам’ятаєш те місце де ти Катькин п’ятак знайшов, мені теж попався!!!
Я – вітаю!
DoUrden – тільки він не один
Я – у сенсі?
DoUrden – братик п….єц, я повний рюкзак набив, підняти не можу, а вони не закінчуються, я знайшов скарб!!!!!!! Приїжджай швидше!!!!!!

В ту мить на думку приходили одні матюки, але чітко простежувалася одна думка – за машину і на город! Відпросившись благополучно з роботи, я прибув на знайоме місце. На зустріч вибіг брат, з червоними, від скуренной пачки сигарет, очима й мовив трясущимся голосом – це п…єц, їх там сотні!

klad-pytakov-02

Прийшовши до місця, ми схилилися над невеликим отвором в землі, в якому виднілися зелені від нальоту п’ятачки. Викуривши ще по 3 сигарети і обговоривши знахідку неперевершеним матом, ми заходилися витягати видобуток.

Відразу скажу, що всі ті почуття неможливо передати на папері, коли ти засовуєш руку в яму, растопыриваешь тремтячі пальці і загораживаешь їх між стоси монет, щоб ніби з жадібності захопити максимальну їх кількість і витягнути на поверхню.

klad-pytakov-03

І так процес вилучення монет рушив з місця. Всі монети вантажилися в рюкзак , за вагою десь від 20 до 30 кг за раз (в ту мить я зрозумів яка важка мідь) і акуратно вивалювалися в багажник автомобіля. Але при першому ж загрузе не витримав рюкзачок, і відчинив своє дно при піднятті, в підсумку довелося додатково занурити його в пластиковий пакет і переносити в обіймах.

Носили ми цю блаженну тяжкість по черзі, але за п’ятим разом було прийнято рішення відвезти першу ходку до бабусі, так як у багажник автомобіля міг просто відламати, а монетки в ямці все не скінчились. Повірте, село ще не бачила тієї швидкості, з якою я відвозив хабар. Вдало все вивантаживши в емальовану каструльку ємністю 40 літрів і заклавши її під зав’язку, я висунувся назад.
По приїзді все продовжилося за тією ж схемою: витягаємо, складаємо, переносимо, висипаємо. Одним часом відвідала навіть думка – Так блін коли ж вони закінчаться! Але була вчасно отогнана і забута.

klad-pytakov-04

Але, зізнаюся чесно, грішний я – під кінець при світлі ліхтарика з мобільного телефону, залишки монет зі стінок ямки, по мародерски, просто сошкребались лопатою.

klad-pytakov-05

У підсумку: судячи з усього, був закопаний дерев’яний бочонок з монетами періоду правління Єлизавети і Катерини, номіналами 5 і 2 копійки:

  • 5 копійок – 3000 шт
  • 2 копійки – 650 шт
  • 1 копійка – 1 шт. (кількість монет наведено мінімальну, так як продавалися частинами і точно не сощитаны)
  • Сигарети – 3 пачки
  • Адреналін – незмірно

Вітання авторам скарбу на форумі копачів Виолити тут. Але більше корисних подробиць немає, тільки інфа що копали з детекторами Кайман і Скіф (власна розробка магазину Слідопит).

Новий скарб римської епохи, початок копательского сезону 2015. Загалом пішла вода у хату, готуйте прилади ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина