блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреуси)

Життя несправедливе. Чоловік знайшов один з найбільших скарбів золотих монет, а держава нагородила щасливчика скромних автомобілем. Ну не дичину? Щоб ви розуміли, сам скарб становив 2750 монет а нагорода 3-4 монетки. Дивимося фото скарбу. А ви віддасте державі таку знахідку, або відразу в бігу?

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

9 вересня 1993 в місті Трір був виявлений один з найбільших скарбів римських золотих монет. Це найстаріше місто в Німеччині, який був заснований в 15 році до н. е. римським імператором Октавіаном Августом. Місце для міста було обрано поруч з племенем Тревері, звідси і походить назва міста – »Август Треворум”. Найбільший скарб, самий старі місто. Помічаєте зв’язок?

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

Як це часто буває, скарб, знайдений під час будівельних робіт. Скарби були складені в шкіряному мішку, який, в свою чергу, був занурений у величезну бронзову каструлю (казан). Складається з 2750 золотих монет (ауреуси). Всі монети 980 проби. Загальна вага золота 18,5 кілограм. Майже всі знайдені в Трірі золоті монети були викарбувані в римському монетному дворі.

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

Дві монети здавалися дуже рідкісними. Ауреуси імператора Нерона в період до грошової реформи в 63-64 нашої ери. Одна монета імператора Септимія Півночі, період від 193 до 196 нашої ери.

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

З-за різних часових періодів, археологи зробили припущення – скарб був накопиченням. Причому накопичення велося досить дуже довго.

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

І якщо цей скарб знайшли в наш час, його власник Не зміг скористатися своїми накопиченнями. Остання монета (наймолодша) додана в скарб відноситься до періоду громадянської війни 196-197 років, між Септимій Північ і своїм усиновленим Клодій Альбін. Як раз в цей час місто Трір був обложений і розграбований.

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

Автор знахідки простий будівельник Еріх Ейкснер. Держава віддячила за знахідку грошовою винагородою, розмір якої склав 20000 марок. На 1993 рік це сума приблизно дорівнювала $ 11700. Щоб ви оцінили щедрість держави, ось вам пара прикладів – ауреус Юліана (Римський Біткоін) за $ 25000. Джекпот на копі і Знахідка ауреус Квиета $15640. Копанный джекпот. І це навскидку, перше що попалося. Більше цін на копані ауреуси дивіться тут (інформація корисна!).

Найбільший скарб римських золотих монет (ауреус)

Ну що вирішили? Будете віддавати державі 2750 золотих монет, або у кого як карта ляже? Сподіваюся все однозначно вибрали віддати знахідку державі. Ви тільки подивіться, з яким інтересом дітлахи дивляться на історичні артефакти. До речі, вам не здається що там явно не всі монети з мішка?

Більше золотих знахідок тут. Тільки відкрийте, і ви знову в справі. Заряд силами на коп 200% гарантований. Металошукач, лопата, записка домашнім раніше п’ятниці не чекайте.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина