блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Найдешевший підводний металошукач? Ціна

Обвалилася ціна на підводний металошукач Viper Hybrid Trident. Навряд чи ви його знаєте, у нас у продажу таких немає. Але ціна обвалилася реально. Як вам повноцінний підводний за $142? За фактом, Гадюка найдешевший підводний металошукач. Чи є дешевше?

samyj-deshevyj-podvodnyj-metalloiskatel-cena-01

Металошукач Viper Hybrid Trident… З одного боку, детектор досить поширений на прилавках МД продавців (не у нас, за кордоном). З іншого, спробуйте на нього знайти реальні відгуки власників, або відео. Я не зміг. І це дивно.

samyj-deshevyj-podvodnyj-metalloiskatel-cena-02

Може Viper Hybrid Trident штучний товар знаменитих американських гаражів? Тоді чому він є у будь-якого продавця є? Наприклад, Kellyco – тут чим попало не торгують, або світові бренди, або з великим наваром. обидва варіанти для Viper Hybrid Trident не підходять. У Європі теж є, тільки у нас детектор не продають (офіційно).

samyj-deshevyj-podvodnyj-metalloiskatel-cena-03

Найголовніша характеристика Viper Hybrid Trident – повноцінне занурення під воду до 40 метрів. Плюс, готовність працювати в солоній воді. Все інше, для підводного металошукача стандартне – регульована чутливість, послідовна дискримінація, автоматичний баланс грунту. Ви ніколи не замислювалися, наскільки комфортно робити/змінювати налаштування металошукача на глибині 30 метрів? А в цей момент, через плече, за вашими правильними настройками стежить спрут, або акула. Крутилки, тільки крутилки і ніякого екрану. Справжні підводні металошукачі тільки такі.

viper-hybrid-trident-03

Робоча частота Viper Hybrid Trident – 12,5 кГц. Особисто мені, досить дивно чути від продавця, коли він каже, цей металошукач низькочастотний. За нашими мірками, і до середньо частотного не дотягує. Ще й перепитав, точно низькочастотний? Ну звичайно, говорить продавець. Та вже…

viper-hybrid-trident-01

Сьогодні ціна Viper Hybrid Trident – $140.95 в USA і €145-€170 в Європі. Ще недавно, металошукач коштував $470. А зовсім в минулому, коли Viper Hybrid Trident був новинкою, продажі стартували з ціни $999. І адже купували. Добре тому, хто відбив вартість. А якщо цінних знахідок не було?

viper-hybrid-trident-02

Оновлена інформація. Додано

За металошукачу Viper Hybrid Trident в блозі це перший запис. Все, що буде цікаве і корисне по цьому детектору – збереться тут. Плюс, на сторінці енциклопедії копача є Параметри Viper Hybrid Trident (шукаю для нього інструкцію російською, надішліть будь ласка, якщо у кого є).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина