блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Найдивніший камінь на світі. Знахідка визнана вченими (фото)

Невеликий непоказний камінчик, трохи більше сантиметра. Без металошукача пройдете повз і навіть не поглянете на нього. До вчених цей камінь потрапив випадково, лише через 20 років як був знайдений, Знахідка визнана найдивнішим каменем на світі. У ньому виявлені мінеральні сполуки, що раніше не зустрічалися ні в одного з небесних тіл а міжзоряний пил каменю старше Сонячної системи. Тільки уявіть… ви тримаєте в руці камінь, а він за віком старше Сонця. Хочете побачити фото такої незвично унікальної знахідки?

Метеорит Гіпатія

Самий дивний камінь на світі визнаний вченими. Фото

Приблизно 20 років тому (точної дати невідомо) в Лівійській пустелі що в Єгипті, виявлений невеликий метеорит. Камінь містить мінерали, залізо, алюміній, нікель, свинець, срібло, мікро алмази, та інші елементи. Що досить зазвичай для рядового метеорита. І припадати пилом каменю в приватних колекціях, якби вже в сучасний час, метеорит не потрапив до вчених.

У 2015 році вчені встановили відсутність силікатів, які присутні в кам’яних тілах Сонячної системи. У 2018 році дослідники зробили висновок, мінеральні сполуки цього метеорита раніше не зустрічалися ні у одного з відомих небесних тел. Таких сполук немає і на Землі. Тобто мінеральні сполуки, яких немає в Сонячній системі.

Самий дивний камінь на світі визнаний вченими. Фото

Ще в метеориті у великих кількостях виявлені вкрай специфічні вуглеводні, з віком… до утворення Сонячної системи.

За припущеннями вчених, метеорит сформувався задовго до народження нашої Сонячної системи. Плюс, метеорит прилетів з далека. Знаєте де пояс Койпера? Мусорка Сонячної системи на відстані 55 астрономічних одиниць від Сонця, де вільно плавають малі тіла в поясі 20-200 разів масивніше пояса стероїдів.

Пояс астероїдів. Розташований між орбітами Марса і Юпітера, є місцем скупчення безлічі об’єктів всіляких розмірів, переважно неправильної форми, називаних астероїдами або малими планетами.

Загалом, пояс Копера все сміття, що залишилося від формування самої Сонячної системи. А метеорит сформувався ще набагато-багато далі, і далі.

Метеорит реально унікальний. Вчені дали йому власне ім’я – метеорит Гипатія. Ім’я давньогрецької жінки Вченої (філософ, математик, астроном), з страхітливою долею. Убили Гіпатію ченці з єгипетської пустелі (пам’ятаєте де знайшли метеорит?), прихильники єпископа Кирила. Роз’ярений натовп зірвав з жінки одяг, і заживо сдирала тіло до кісток черепками від керамічного посуду. Залишки тіла Гіпатії протягнули вулицями міста, таким чином, як вчинили б з самими мерзенними олександрійськими злочинцями. В Олександрії існував звичай протягати тіла злочинців за місто і кидати їх за межею міста. Таку долю отримала і жінка вчений. Сьогодні Гіпатія це супер унікальний метеорит.

Самий дивний камінь на світі визнаний вченими. Фото

комусь цікаво, яка у метеорита Гіпатія ціна? Наприклад, вартість досить земними доларами. Все по темі метеорит, і пошуку метеоритів з металошукачем і без – збирається тут. До речі, а ви в курсі що метеорити можна шукати палицею? Справа не хитра, впорається будь бомж!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина