блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Найгірше в Garrett ACE 250. Відео

Поки не з’явилися нові Whites Treasure Master і Whites Treasure Pro, я як і раніше вважаю старенький Garrett ACE 250, одним з кращих металошукачів для новачка. Найкраще в ACE 250 те, що він дійсно приносить знахідки. А що в Асьці найгірше? Я для себе, відповідь на це питання знайшов.

Дивимося відео, тест Garrett ACE 250 на здатність розділити кілька знахідок. Для Аськи реально сумний тест. Мені навіть здалося, що дешман Minelab Go-Find 20 пройшов його трохи краще. Чи здалося?

Чому мені здалося що Minelab Go-Find 20, пройшов цей тест краще… Коли цвяхи наповзали на монету, Go-Find 20 видавав 4-ий сегмент (вкрай правий за своєю шкалою, максимально кольоровий). Виходить, Go-Find 20 як-би виділив цінну знахідку. ACE 250, хоч і дзвенів кольоровим відгуком, на графічній шкалою це були 5-6 сегменти. Аьска усреднила загальну цінність за своєю шкалою дискримінації.

Битва дешманов )) Поки є єдиний дешевий металошукач, здатний нарізати знахідки як профі – Bounty Hunter VLF2.1 (тільки в цьому його плюс, в іншому жирні мінуси). Подивитися усі тести на поділ тут (XP Deus, Makro Racer і Garrett AT PRO з застереженням – Царі!)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина