блог металошукачі, пошук

Налаштування на великі знахідки. Відео

Кілька разів запитували мене як налаштувати металошукач так, щоб він бачив знахідки тільки великі і пропускав дрібниця… Я завжди відповідав ніяк. Навіть якщо знизити чуйку на 0 і піднести осколок під котушку, металошукач все одно дасть відгук. З тієї ж причини мені незрозуміло яким чином грунтовий металошукач можна використовувати як міношукач.

Днями досвідчені камради засунули в мозок такий кейс – Garrett ACE 250 плюс котушка Марс Голіаф і чуйка на 0.

Камрад стверджує що якщо на Аську 250 поставити велику котушку Марс Goliaf, прибрати чутливість до 0, при цьому великі знахідки будуть видні до 25 сантиметрів, а дріб’язок типу осколків вже на глибині 2-4 сантиметри відсікатимуться. Причому на штатній котушці це не пройде – загубиться глибина великих знахідок.

garrett-ace-250-mars-goliaf-20

Дуже сумнівно… Але досвід людини який мені це розповів, на порядок вище мого, і особливо в технічній складовій приладового пошуку.

Днями проведу такий досвід. Відео викладу тут… Ось мій досвід. Вийшло, так воно і є. Дійсно простий Garrett ACE 250 можна використовувати як міношукач (а в це не вірив).

В коментарях Алекс навів ще одну комбінацію для відгуку тільки на великі знахідки. Також велика котушка (Алекс приводить в приклад Nel Big 17 дюймів), чутливість знижується на 1-3 ділення. При цьому котушка піднімається над грунтом. Таким чином поверхнева дрібниця (тим більш глибока) бачиться не буде, великі знахідки отримувати відгук.

Як варіант можна ці 2 способи скомбінувати в середній )) Дякую Алекс!

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина