блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Навіщо детектору висока частота. Відео

Спитай у продавця металошукачів – Навіщо детектору висока і низька частота? І відразу буде зрозуміло, в темі продаван, або продає прилади як горілку. Я якось потрапив на реального спеца, так він мені розпакував 5 детекторів, і цілу годину показував особливості різних частот. Але таких мало продавців. Звичайно, з цими питаннями залишаєшся один на один. Дивимося відео, як змінюється здатність металошукача виявляти цілі на різній частоті.

Перевага низької частоти – здатність бачити монети в стопках (скарби, гаманці), збільшена глибина, більш точна дискримінація великих знахідок, пошук на грунті з високою мінералізацією. Але завжди треба пам’ятати, низька частота не для універсального пошуку. Зазвичай, знижену частоту застосовують на добивання. Пройшлися спочатку на високій (як варіант, середньої), і по другому разу на низькій.

Є подібний тест з Minelab X-Terra 705 (швидкість відгуку на різних частотах), але він проводився в режимі всі метали. Думаю, в режимі дискримінації картина повинна бути схожою.

Додано. Практичний приклад, як низька допомогла побачити скарб – https://md-arena.com/beri-skolko-unesesh-mega-klad-s-chernym-signalom/ А на робітничо частоті, ця знахідка билася сумнівних відгуком.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина