блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Навіщо потрібна котушка Coiltek 40×20. Як шукати (цікаве)

Котушка Coiltek 40×20 Goldhunting для Garrett ACE 250 не випускається. А шкода. Котушка реальний монстр! Коштує дорого, важить як 2 цегли, тільки для металошукачів за 3-5 тисяч доларів, і глибина… у звичайної котушки 15 дюймів. Якщо про останній факт не знати, розчарування при покупці гарантовано. Спочатку котушка розроблялася для пошуку золота. Але що буде, якщо з котушкою Coiltek 40×20 Goldhunting спробувати копати історичні знахідки? Наприклад, на точці копа де підняли супер скарб. Практичні пошук з котушкою Coiltek 40×20 Goldhunting по старовині, подивіться, відео цікаве.

до речі, вперше чую ім’я котушки Велика Мама. Треба запам’ятати, буду на копі мудрувати… Та тут з блондинкою і метеликом вже робити нічого. Пора кликати велику маму. Але вона коштує дорого. 500 доларів у тебе є? Ок, велика мама вже до тебе їде )).

Все про котушці Coiltek 40×20 Goldhunting збирається тут (тести, порівняння, новини, думка і відгуки). На сторінці енциклопедії копальника, по котушці Coiltek 40×20 Goldhunting є список металошукачів, параметри, характеристики.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина