блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Навіщо TONE BREAK в Makro Racer 2. Відео

Включив, і ти в пошуку – так працюють недорогі металошукачі. Починаючи з рівня середній і вище, включаючи металошукач доводиться відкривати інструкція… Я не люблю читати інструкції )) Металошукач Makro Racer 2 тільки з’явився, а до нього вже є претензії – вузький залізний сектор. Чому з другою версією він зменшився з 40 до 10? Добре це чи не дуже, покаже практика. Ще в Makro Racer 2 з’явився TONE BREAK. Відео, як працює ця функція.

Функція TONE BREAK дозволяє змінювати точку на шкалі дискримінації, де тон змінюється на більш високий.

Наприклад. Режим 3 тони – низький, середній, високий. За замовчуванням, в Makro Racer 2 для цього режиму звуковий відгук розподілений так: VDI 0-10 це низький тон, VDI 11-70 середній, VDI 71-99 високий. Язичок від пивної банки має VDI 33, і вона потрапляє у середній тон. Монета з VDI 60, теж потрапляє в середній тон. Ви можете зрушити кордон озвучення, і зробити так, щоб пивний шмурдяк звучав низьким тоном (а монета залишалася в середньому тоні).

Теж саме можна зробити і переходом середній-високий. Зверніть увагу, налаштування TONE BREAK змінює тільки озвучку, режим дискримінації настроюється окремо. Плюс, в детекторі Makro Racer 2 є ще IRON AUDIO – регулювання звукового відгуку в секторі VDI 0-10.

Все про новий металошукачі Makro Racer 2 збирається тут (новини, відео, тести, порівняння) і тут (параметри котушки).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина