блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Навушники Deteknix HD для… XP Deus. Новинка 2017

Зараз будь-які новини пов’язані з XP Deus під пресом. Витримає французький виробник удар іншого, австралійського виробника? Під цей шум, китайські американці Deteknix роблять свій маленький бізнес – викотили новинку для XP Deus. Сюрприз?

Навушники Deteknix HD працюють з панеллю бездротових навушників XP WS4. Ціна Deteknix HD – $129,95. У продажу з 2017 року.

Цікаві не самі навушники (до речі, нагадують іншу новинку 2016, навушники Garrett MS-2), тут факт крутіше – виробники починають розтягувати один одного на частини… Minelab судить XP, за нібито вкрадені технології. Deteknix робить аксесуари для XP, при цьому сам же переслідується судом First Texas, за копію Teknetics T2. І це ми ще не врахували турків і болгар.

справа йде до універсального металошукача. Коли ви купуєте тільки блок, все інше буде насипом, від інших брендів – штанга, котушка, навушники, лопата.

Все про бездротові навушники збирається тут. Нагадаю, майже одночасно виробників Garrett і Minelab оголосили про вихід бездротових модулів – тепер будь-хто може додати до свого металошукачу бездротові навушники (китайці вже більше року, як продають такі модулі).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина