блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Навушники Deteknix W6. Особливості та відгуки

Хто-небудь купував продукцію Deteknix, на Ebay або AliExpress? Цікаво, звідки приходять посилки? Виробник твердить, ми чистий USA… А як заперечити? Хіба те, що у них на сайті ієрогліфи, і стартувала компашка з явних копій чужих металошукачів. Тепер вивіска Deteknix в USA, значить вже не Китай. Читаємо відгук, бездротові навушники Deteknix W6. Чим відрізняються навушники Deteknix W6 від Deteknix W3. Плюс… Ви прощаєте, коли на коробці намальовано одне, а всередині інше?

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-01

Не китайський виробник Deteknix налагодив виробництво бездротових навушників для металошукача. Безперечно, корисний аксесуар. При викопуванні ями, провід від голови до детектора, заважає.

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-02

Застосування звичайних бездротових навушників, часто потрібного результату не дає. Проблема затримку звуку – ви чуєте відгук, але звук не відповідає фактичному положенню котушки. Сам пройшов через це, перепробував кілька моделей і закинув… нормально копати з ними важко, навіть режим пинпоинт запізнюється.

Затримка в бездротових навушниках Deteknix теж є, але вона невелика – 0,06 секунди (так говорить виробник). В теорії, ви її не повинні помічати. Навушники працюю за технологією Bluetooth, знову ж таки в теорії, відсутність перешкод (якщо хто пробував FM навушники, зрозуміє цей плюс).

Особливості

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-03

Найголовніша особливість навушників Deteknix – правильно розібратися в маркуванні. Це нескладно.

  • Deteknix W6 – навушники + передавач, джек товстий (6.35 мм, як на більшість детекторів).
  • Deteknix W3 – навушники + передавач, джек тонкий (3.5 мм, як на побутових пристроях, плеєри, телефони, тощо).

Зверніть увагу, товщина джека перегукується з маркуванням Deteknix W6 – 6.35 мм Deteknix W3 – 3,5 мм. В різних комплектаціях йдуть зворотні перехідники (принаймні, так було в перших комплектаціях).

Є ще варіант Deteknix WA – навушники + передавач, тільки роз’єм для металошукачів Garrett AT PRO і Garrett AT Gold (у цих металошукачів свій роз’єм).

Варіант Deteknix WR – приймач + передавач. У приймачі вхід 6,35 мм Передавач з джеком 3,5 мм. Комплект передбачає використання з вже існуючими навушниками, працює як бездротовий подовжувач.

Є ще один префікс – H3 або H6. Це 2 варіанти бездротових навушників. Великі навушники H6. Полегшені навушники H3.

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-04

Наприклад, повна назва Deteknix Wire-Free W6 H3 – комплект навушники + передавач, джек передавача 6.35 мм, самі бездротові навушники полегшені. Адже правда, не складно? (жах! я все це знаю, і все одно плутаюся)

Оновлена інформація. Додано

Відгук

Негативні відгуки про Detekinx – я поки не бачив. Все тільки хвалять. Можливо так воно є. Коментатор Костя прислав посилання на черговий огляд, який схожий на справжній. Вибрав основні моменти (+ в дужках мої коментарі).

Навушники йдуть в коробці. (Це добре. Я замовляв навушники Minelab, і вони приїхали в целофані. Те, що доїхали цілими, велика удача. На цій коробці є нюанс. Про нього в кінці.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-14

Є жорсткий чохол для транспортування і зберігання навушників. (Це круто. Якщо такого чохла немає, його довелося б вигадувати самому.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-15

Чохол досить функціональний. Всередині є сітчастий кишеню для передавача, перехідники, гумок кріплення і microUSB кабелю. (Згоден. Навіть без навушників, кейсик корисний.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-13

Так за допомогою гумового кільця передавач кріпиться до металошукачу. (Коли тільки з’явилися перші фото цього комплекту, я відразу звернув увагу на це кріплення. Мені воно здається ненадійним. Автор відгуку теж сумнівається. Він думав посилити 2-х стороннім скотчем – не варто. Скотч на копі припаде пилом, триматися не буде.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-07

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-08

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-10

Навушники не на усю голову. Можливо коромисла не буде вистачати. І самі навушники не повністю закривають вухо. (У вас голова більше китайської? Самі винні )) насправді, маленьке коромисло може стати проблемою – буде тиснути. Причому, навушники на копі не завжди одягаються на чисту голову. Іноді треба і з шапкою.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-21

Якості звуку прийнятне. Повна відсутність перешкод. (Автор каже, тиша іноді лякає. Щоб перевірити працюють навушники або немає, доводиться викликати помилкові сигнали.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-06

Передавач і навушники ловлять один одного досить швидко – 1-2 секунди. Коли зв’язок встановлений, на навушниках починає рідко блимати червоний світлодіод. Якщо зв’язку немає світлодіод на навушниках блимає часто. (Набагато краще, якщо були звукові сигнали. Є зв’язок. Немає зв’язку. Тощо.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-16

Автоматичного відключення навушників і передавача при відсутності сигналу не передбачено, що добре. (Це дійсно добре. у мене був комплект Bluetooth навушників (без позитивної навантаження вимикався автоматом через 5 хвилин.)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-17

На лівій чашці навушників розташовані 3 кнопки — «Вліво», «Вправо» і «Відтворення/Пауза». Для чого вони потрібні, я не зовсім зрозумів, у мене навушники добре працюють і без них. (Забавний артефакт навушників для металошукача. Витрати китайського виробництва. Пробачимо?)

naushniki-deteknix-w6-osobennosti-i-otzyvy-11

Так само на лівій чашці навушників розташований роз’єм miniUSB. Що дивно, так як на передавачі microUSB. (Хто не зрозумів, на передавачі і навушниках – різні роз’єми для заряду. І потрібно 2 різних кабелю. Явно китайці зліпили комплект з того, що було вже готове. Особисто мене такий факт засмучує. А якщо пригадати кнопки плеєра, так і взагалі можна засумніватися в покупці.)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина