блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Не бикуй і вирішуй проблеми відразу. Золоті правила копа

Вчора потрапив на археологічну точку. Випадковий. Йшов по урочищу, вийшов на злучку, піднявся на обрив, а там… розрита курган, шурфи, місце стоянки археологів (або не археологів). З цього приводу згадалися 2 золотих правила копа – не бикуй, вирішуй проблеми відразу або потім буде дорожче.

krest-kr-1

Кращий варіант, ні з ким не зустрічатися. Навіть на простих точках копа, при машині, що проїжджає мимо намагаюся не світиться – сідаю, відходжу в тінь або зарості. Якщо у вас в руках немає металошукача і лопати, ви можете бути ким завгодно. Мисливець на розвідці, фотограф по зайчикам і пташкам.

розповідали випадок, коли Чорний Копач скинув в яму детектор, знахідки, лопату, зрушив грунт, і почав збирати букет польових квітів. Була історія з 90-х, коли чорні копачі зображували з себе спортсменів марафонців на відпочинку. Але ви ж знаєте, чорним копачем бути погано.

Не бикуй

naxodka-krest-1800-12

Який би крутий не був бик, а на банку все одно написано Тушонка. Я багато разів зустрічався з фермерами, пейзанскими місцевими, пару раз в формі. Якщо ви не копаєте на археологічній пам’ятці, не рубайте посіви, і у вас в кишенях немає нічого поганого (включаючи заборонені знахідки) – посміхаємося і не быкуем. Іноді такі зустрічі приносять сюрпризи. Кілька разів я отримував наводку на точку копа саме від фермерів і місцевих.

вирішувати відразу

Це правило загальне, з життя. Але воно працює і на копі теж. Чим вище піднімається проблема по інстанціях, тим важче її вирішувати. гасити проблему треба відразу, без оглядки на кошти.

історія чорного копача з 90-х (чорні копачі це погано). Повертався чорний копач з походу. День не задався, набрав патронів. У метро своїм виглядом залучив міліцію. Відвели в Кротову нору, знайшли патрони. Як варіант, все віддати і геть з метро. Пошкодував металошукач (саморобний) і гаманець. Справа перейшла в районне відділення, тут уже запит вище, але до ранку час ще було. З ранку призначили обшук, в дивані копальника виявився MP 40 і людський череп, ставки знову зросли але ще підйомні. Приїхало ТБ, сюжет вийшов як треба, автомат з черепом, горемика дає відповіді за гратами. Суддя запропонувала умовний термін, але чорний Копач віддав перевагу адвоката (дешевше). За підсумком сів на 3, вийшов через рік. А починалося все з гаманця і саморобного металошукача. До речі, MP 40 був непрацюючим мотлохом. Але це нікого не цікавило, особливо ТБ.

У моєму вчорашньому випадку все закінчилося добре. По ходу справи з’ясувалося, свою машину я поставив недалеко від іншого кургану, прихованого в нуль. Я дійсно не знав, просто сподобалося урочище і вирішив пройтися.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина