блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Не копаемый сигнал! Один день з життя XP Deus

Забігаючи вперед скажу, що мова піде зовсім не про той сигнал божественного, який ми не хочемо копати, розуміючи його безперспективність. Мова далі піде про той сигнал, який звучить офігенно, але його потрібно або копати дуже акуратно, або взагалі не копати.

Не копаемый сигнал! Один коп з життя XP Deus

Був звичайний весняний копацький день…) коротше, хотілося копнути. Найближчий ліс і поле дали тільки купку шмурдяка, та пару гільз-одну з битим капсулем, другу з цілим капсулем, але без кулі… а так, в основному, пробки від горілки часів СРСР, що не особливо радувало. На цьому з копом було майже покінчено (на сьогодні).

Продовження копа було на городі – на самому звичайному городі, прямо біля будинку батьків (звичайний старий, сільський будинок), на якому щороку садять картоплю, моркву та інші сельхозрадости. На цьому самому городі були знайдені і поради (багато) і денга 1753 року у доброму збереженню.

Не копаемый сигнал! Один коп з життя XP Deus

І ось ходжу я, ходжу по городу, Дуся заливається своїми звичайними трелями, періодично видаючи перспективні сигнали з вді від 80 до 95 на тлі явно не погашених запасів 04-06 (хоча я зазвичай намагаюся ігнорити значення вді). І тут раптом якась дивна поліфонія від дусі і вди 44-45. Вперше чую такий сигнал і бачу таке вди. Починаю копати, як зазвичай з запасом по периметру, щоб не коцнути знахідку фіскарем. Начебто і запас дав, але по лопаті відчуваю явний контакт з чимось металевим ((.

Не копаемый сигнал! Один коп з життя XP Deus

Беру трохи ширше, і вивалюю відвал, в якому дуся нічого не бачить. Значить об’єкт ще в ямі. Продовжую не поспішаючи копати, як можна ширше обходячи знахідку. Земля пухка (все ж город) і боячись пошкодити знахідку, докапываю руками… І тут абсолютно точно намацую щось тверде і циліндричне… Блін, облом, точно не монета. Починаю виймати цей важкенький металевий предмет, весь в налиплому мокрому чорноземі, і розумію що у мене в руках артилерійська міна часів ВВВ … Фуск! (Fuck!)) Ну, раз вже не рвонула від невеликого контакту з лопатою, то від рук точно не рвоне (хоча вчинок не самий обдуманий). Дивлюся на капсуль – а він адже цілий!

Не копаемый сигнал! Один коп з життя XP Deus

Акуратно повертаю міну на місце і намацую поруч ще чотири штуки (!), лежать собі спокійно і нікого не чіпають))

Не копаемый сигнал! Один коп з життя XP Deus

Я розумію, що “відлуння війни» – це зла штука, але щоб 5 артилерійських мін з цілими капсулями-детонаторами, і не де-небудь у лісі, в окопі, а прямо на городі, на глибині одного багнета (!) фіскаря, де щорічно садиться картопля та інша смородина, майже в центрі селища міського типу, в Київській області … я офігел звичайно від подібного сюрпризу.

Далі все було банально – вибухотехніки приїхали і вилучили небезпечні предмети, складаючи їх мало не по кишенях, зі словами: ми їх тепер утилізуємо)) Всім удачі, і бережіть себе. З ув., edukol.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина