блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Не найдорожчі знахідки копачів. Продано!

Пам’ятаєте? Знахідка простого копальника. Рекорд або зариють… Недавно прислали ще одне фото цього артефакту, нібито ніде не засвеченное. Я так розумію, знахідка не продана. Намагається знайти ціну цієї знахідки. І як власнику з нею жити? Чи То справа з знахідками простіше. Копнув-продав-випив, і живи спокійно. Якщо під котушку залетіли меч з ціною $792, або гривня за $769 – Це дорогі знахідки? Або майже шмурдяк, лише б бензин окупити? Дивимося, нові знахідки копачів, спущені за недорого.

Золотий Статер Боспору – $1945

novye-naxodki-kopatelej-01

Цей статер Боспорського царства був викарбуваний у 194 – 195 р. н. е. в місті Пантікапей (нині Керч). Монета зроблена з електра (сплав золота і срібла), діаметром 19 мм. і вагою 7,45 грама. На її реверсі зображено голова Септимія Півночі вправо, рік ?q? (491 р. б.е.), справа “тризуб”, а на аверсі – погруддя Савромата II управо.

Золота антична монета, копачів була спущена за 1945$. Кому Алилуя, кому Амінь.

Ауреус Траян Децій – $1700

novye-naxodki-kopatelej-02

Золота монета колись великої імперії була викарбувана в Римі у часи правління імператора Трояна Деція (249 – 251 рр .. н. е..). На аверсі напис IMP CMQ TRAIANUS DECIUS AUG, бюст імператора зображений праворуч. Реверс монети з написом PANNONIAE, а в центрі символічне зображення. Найчастіше, на реверсі римських монетах карбують божеств, але на цьому ауреусе зображена провінція Паннонія, яку в 108 р. імператор Марк Ульпий Нерва Траян розділив на дві частини. Це було їм зроблено для того, щоб одна частина боролася з німецькими племенами, а друга частина стримувала язигів і сарматів. Ось так вони і зображені на ауреусе Трояна Деція: одна визирає ворога на заході, інша – на сході при цьому кожна міцно тримають в руці штандарт, символ того, що вона на бойовому посту.

За 4,5 грама римського золота торгувалися реально бойко – 240 ставок! По результату, копач поклав у кишеню 1700$.

Меч 7-10 вв – $792

novye-naxodki-kopatelej-03

Даний меч експерти віднесли до епохи великого переселення народів. Таким зброєю користувалися різні народи, у свій час переслідував на Захід через територію сучасної України. Цікавий цей меч тим, що повністю лезо у нього заточене з одного боку, а з іншого тільки на 75%.

Меч довжиною 79 див. Спущений копачів на аукціоні за 792$.

Знак 1-ї батареї 12-ї артилерійської бригади (для нижніх чинів) – $770

novye-naxodki-kopatelej-04

Цей рідкісний знак був затверджений 4 жовтня 1912 року та після проводився фірмою «Едуард» в місті Санкт-Петербург 1912-1917 рр. Розмір: 32,6?32,6 мм.

Знак 1-ї батареї 12-ї артилерійської бригади для нижніх чинів з кріпильною гайкою, мав жвавий інтерес у фалеристов – 108 ставок, і в кишеню копателю 770$.

Гривня (Київський Тип) – $769

novye-naxodki-kopatelej-05

Шестикутна срібна гривна вагою 162,65 гр. Такі монети були в обігу Київської Русі в 11 – 13 ст. На той період гривні були основною одиницею грошового обігу та засобом накопичення. Сьогодні, за таку середньовічну монету на аукціоні копателю дали 769$.

Знахідка простого копальника! Рекорд (або зариють) – тут. Тим же в коментарях і нове фото (від автора знахідки?)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина