блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Не працює акумулятор Minelab Equinox. Терміново!

Щасливий володар Minelab Equinox 600, копач palangsi (форум dankowskidetectors.com) розповів свою сумну історію. Його металошукач через кілька днів перестав заряджатися. Прийнято рішення відправляти в гарантійний ремонт. Але на пошті, дізнавшись подробиці що всередині посилки, приймати відправлення відмовилися – несправний електронний пристрій, плюс літієвий акумулятор. Після повідомлення Minelab про слоившееся ситуації, palangsi розібрав свій Minelab Equinox для зняття акумулятора. Але побачене всередині повалило власника в шок… Про це повинен знати кожен власник Minelab Equinox 600/800/1000!

Усередині відсіку акумулятора була виявлена вода. За герметичність відсіку відповідає 2 гумові прокладки (ущільнювачі). Як виявилося, їх недостатньо для занурення під воду. Найпростіше рішення, використовувати силікон (наносити на ущільнювачі). Таке з підводними металошукачами трапляється, але зазвичай це відбувається від часу, гума висихає і перестає тримати герметичність.

Дана проблема Minelab Equinox виявилася не одиничною. З водою всередині відсіку акумулятора зіткнулися й інші власники. Шкода що про це вони дізнаються занадто пізно, і інформація надходить аж ніяк не від виробника. А якби попередили заздалегідь?

Оновлена інформація. Додано

Відео, як дістатися до акумулятора і де стоять ці гумові ущільнювачі.

І ще неприємний факт про Minelab Equinox. Отримано підтвердження, корпус блоку управління металошукачем (де кнопки і екран) – не розбірний. При будь-якому ремонті цієї частини, мова буде йти про заміну блоку. В теорії, блок Minelab Equinox можна розкрити, і після ремонту переставити в інший корпус. Але для спайки знадобитися ультразвукова станція… А може просто суперклей з содою, і всіх справ?

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина