блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Не все в рабах ходили. Свіжі дорогі знахідки

Мій останній коп дав аж 2 монети, плюс довоєнний значок. Це за 6 годин пошуку. Погуляв самотньо і добре, за цим в поле і їхав. Але для наступного копа потрібні нові сили.

Дивимося свіжі дорогі знахідки копачів проданих на аукціоні Виолити. Рідкісний Денарій Гостилиана. Піднятий скарб биллона ранніх рад, 1790 монет в чудовій тарі (є фото з копа). І дивовижна шийна гривня ранніх слов’ян з рунами… Ох і красива! Як її можна було продати?

Денарій Гостилиана – $4545

dorogie-naxodki-01

Копач Klint Istvod (нік форуму Виолити). Підняв пару монет, одна з виявилося рідкісною. Сенс в тому, що Гостилиан динарії не робив, тільки квинарии. Вага монети квинариям не відповідає. Так продався з загадкою і сумнівами… Псевдодинарий або фальшивка тих часів.

dorogie-naxodki-02

Автор знахідки колоритно описав точку копа. Вінницька область, Ямпільський район, лівий берег безіменного яру. Каже що копає там з минулого року, імператори траплялися різні. Ось фото цього Денарія Гостилиана з сопуткой (Антониниан Геренния Этруска).

dorogie-naxodki-03

Скарб биллона, 1790 монет – $3535

dorogie-naxodki-04

Копач West 79, копав з металошукачем Кардинал. На зворотному шляху безрезультатного пошуку вирішив перевірити сигнал. І не прогадав, скарб биллона ранніх рад. 1790 монет, загальна вага 4.715 кг.

dorogie-naxodki-06

Скарб був в оригінальній тарі… Покупці бажали придбати монети разом з горщиком, а продавець хотів його залишити собі (на пам’ять про скарб? навіщо тоді скарб продавати? іронія, звичайно ж господар-пан).

dorogie-naxodki-07

dorogie-naxodki-05

Шийна гривня з рунами – $2747

dorogie-naxodki-08

Жіноча срібна шийна гривня, копнув А495 в Новгород-Волинському районі. Продана за $2747.

dorogie-naxodki-09

По моєму А495 копав її з Деусом. Це я до чого… От ходить копач з приладом за $1400. І навіщо йому продавати артефакт такої краси?! Гроші прожруться, а такої знахідки в житті може вже і не бути (не стримався, є в цій гривні щось таке… добре сказав mnemonik (до речі теж автор відмінною знахідки – не все в рабах ходили!)

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина