блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Недоліки Minelab PRO-Find 35. Відгуки, порівняння, тести

У Minelab PRO-Find 35 вібра не відключається, і не всім власникам пінпоінтера це подобається. Занадто високий тон звукового відгуку. Дискримінація працює з помилками, і це ще не все… Недоліки Minelab PRO-Find 35, відгуки, порівняння з іншими, тест на золото.

Недоліки Minelab PRO-Find 35. Відгуки власників, порівняння

Проблема #1. Звуковий відгук

Формально Minelab PRO-Find 35 голосніше свого попередника, PRO-Find 25 (старий пинпоинтер Minelab). Коментатор AngerManagement (форум findmall.com) призводить порівняльні результати.

PRO-Find 35PRO-Find 25
Відстань 5 см78 дБ66 дБ
Відстань 30 см65 дБ58 дБ
Відстань 50 см55 дБ46 дБ

Як бачимо по таблиці, в середньому Minelab PRO-Find 35 на 10 дБ голосніше PRO-Find 25. Але на практиці чутність погіршилася. Проблема в занадто високому Тоні звуку. У людей з віком пропадає чутливість до звуків з високим тоном. І літні копачі відзначили цю проблему у Minelab PRO-Find 35 – погана чутність при нормальних умовах шуму (без вітру і дощу). Через 4 години звикання не з’явилося, навпаки ще вже.

Проблема #2. Вібра не відключається

Подобається вам це, чи ні, але в пинпоинтере Minelab PRO-Find 35 не можна відключити вібра відгук, і він працює завжди. Його постійна робота знижує загальний час автономної роботи.

Проблема #3. Дискримінація

Виробник Minelab випустив перший в світі пінпоінтер з дискримінацією (поправте мене, якщо я помилився в цьому твердженні). Але навіщо потрібна пинпоинтеру дискримінація? Тим більше така, яка працює незрозуміло як.

Дискримінація Minelab PRO-Find 35 працює не завжди. Можна перевірити 10 ям, і скрізь ви отримаєте кольоровий відгук. Хороший залізний відгук ви почуєте при повітряних тестах, при близькому розташуванні до заліза (деякі стверджують, що ця відстань не перевищує 1 дюйма), і при рівному розташуванні носа поинтера. У всіх інших варіантах, Minelab PRO-Find 35 видає кольоровий відгук.

Проблема #4. Корпус (важливе!)

Якщо ви справжній або майбутній власник Minelab PRO-Find 35, запам’ятайте важливу інформацію. Кришку батарейного відсіку зсередини треба змастити силіконом. Інакше вона з часом заклинить, і руками ви її не відкрутіть. І друге, штрих-код і серійний номер розташований на корпусі Minelab PRO-Find 35 зітреться за кілька копів. Якщо у вас є бажання зберегти свою гарантію, думайте як це зробити.

Проблема #5. Супер чутливість

Чутливість Minelab PRO-Find 35 дійсно хороша. Навіть найдрібніші знахідки видно, і дають свій відгук. Але це в свою чергу створює специфічну проблему – на близькій відстані відгук весь час максимальний, немає динаміки.

Деякі копачі (я з таких), за допомогою пинпоинтера локалізують контури знахідки, або визначають відстань до знахідки. Для цього від пинпоинтера потрібно дійсно динамічний відгук – чим ближче до відкриття, тим сильніше відгук, і так до 0 див. В роботі з пинпоинтером Minelab PRO-Find 35 на малих відстанях, відгук не завжди володіє запасом на збільшення, і зрозуміти фактичне відстань до цілі не можна.

Проблеми та побажання

Під кришкою батарейного відсіку немає ніякого ущільнювача. Якщо з часом контактна площадка просяде, або у застосовуваних батарей буде різниця в розмірах (це зустрічається) – батарея всередині відсіку почне хитатися.

Хто придумав використовувати в пинпоинтерах батарею Крона? Зараз 2017 рік, перезаряджаються Джерела живлення не просто мода, це вже необхідність. Навіщо тягнути за собою хвіст з минулого?

Розташування отвору звукового сигналу на корпусі таке, що рука його може перекрити. І якщо у вас під час копа різко впала гучність, перевірте – ви просто перекрили отвір і звук не чути.

що добре. Порівняння

Недоліки Minelab PRO-Find 35. Відгуки власників, порівняння

Перелічувати одні недоліки Minelab PRO-Find 35, це несправедливо. У пінпоінтера є багато хорошого. Велика глибина (більше ніж у інших). Хороша чутливість до дрібниці, особливо до золота. Повірте, не всі пінпоінтери здатні побачити золотий самородок До 1 грама.

А тут є цікаві порівняння з XP MI-6 і Garrett PRO-Pointer AT. Зверніть увагу, всі ці пінпоінтери підводні, і на сьогодні є лідерами у продажу.

Оновлена інформація. Додано

Все по Minelab PRO-Find 35 – збирається тут (новини, тести, порівняння з іншими пинпоинтерами, різні відгуки власників, думки). Плюс, на сторінках енциклопедії копальника за поинтеру Minelab PRO-Find 35 додаткова інформація, це треба обов’язково знати перед покупкою. Вдалого копа всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина