блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Немає сил їхати на коп? Дивимося фото

Рідко, але бувають дні, коли пропадає мотивація їхати на коп… Або кілька разів поспіль приїжджав без знахідок, або на останньому копе по жарі ушатал себе так, що ледве доплівся до машини. І в такі моменти дивлюся у вікно – Звіти про поїздки і знахідки з металошукачем. І це спрацьовує!

Причому свої знахідки мене ніяк не чіпляють, а чужі розбурхують. Напевно жадібність, поки я сиджу – інші там копають )) Дивимося фото і заряджаємося на наступний коп знахідкою золоте колечко.

Простий і майже рядовий коп, при вдалій точці копа такий обсяг за день легко набивається. Якби не знахідка золоте колечко, колесо і цілий набір глиняних глечиків.

otchet-01

otchet-02

otchet-03

otchet-04

Той хто копає, розуміє скільки праці й часу буде коштувати вирити таку яму. Зазвичай я побачивши це, сгребаю яму назад. Гарне коліщатко, але що з ним (крім фото) робити далі?

otchet-05

І в кожному такому глечике може бути скарб )) Жарт, навряд чи вони копані – вийняти з грунту, при цьому залишивши цілим складно, тим більше в такій кількості. Поцупили у бабки по сусідству ))

otchet-06

Обговорення копа тут. Але читати там нічого. Описи ніякого, суцільні ‘вау’ і ‘вітаємо’.

Мене ще зацікавив панчіх на штанзі Garrett. Все думаю – чи корисний він? Розумію що типу захищає від бруду з’єднання штанг, в якійсь мірі і провід. З іншого боку він не безкоштовний, при складанні його треба натягувати і знімати. Прибирає телепание дроти? Для мене це не аргумент, намагаюся накрутити без вільних петель. Потрібний аксесуар або хустку для дупи?

Простий звіт про копе з металошукачем, вони мені навіть більше подобається ніж про скарби. Є в скарбах частка скептицизму, бачив вже купи прикладів фейкових скарбів. Навіщо їх плодять я не знаю, прямої реклами не помічав. Може форумах це вигідно… А кому потрібні скарби, ось свіженькі – раз, два, три.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина