блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Незрозуміла знахідка з викриттям. Фото

Ви знаєте, як виглядають срібні гривні? Є приклад, коли новачок продав срібну гривню за $50, назвавши її шматком срібла (навіть не помивши). В той же день, перекуп спустив цю знахідку вже за $600… іншому перекупу. По результату, гривня виявилася не проста, з мега ціною. Ні перший перекуп, ні тим більше новачок, про це не дізналися. Приклад навів колекціонер. Дивимося фото, незрозуміла знахідка з викриттям. Могла така відправиться в шмурдяк? Чи у вас все їде додому, на визначення?

Булавка Кобанской культури

neponyatnaya-naxodka-s-razoblacheniem-01

Такі знахідки в руках новачка, завжди під питанням. Врятуватися від шмурдяка їм дозволяють, або характерна сопутка, або красива патина. Якщо підніметься самотньо, і в грязі – шанси 50/50. А адже це знак! На домонгольських жирних точках копа, люди виймали собі гроші на багато років жвавої життя.

neponyatnaya-naxodka-s-razoblacheniem-02

Знахідка кобанская булавка. Для європейської частини, знахідка нетипова – її батьківщина Кавказ. Кобанская культура існувала в періоди, кінця бронзового і початку залізного віків. Названа по аулу Верхній Кобан в Північній Осетії.

Історія відкриття цієї культури мрачновата… В 1869 році весняний паводок річки Гизельдон привів до обвалу лівого берега біля селища Верхній Кобан. Місцевим жителям відкрилися численні кам’яні ящики (це були могили) з людськими кістяками, і безліч бронзових речей.

neponyatnaya-naxodka-s-razoblacheniem-03

Впливовий у тих краях землевласник Хабош Кануков, зібрав деякі предмети, і переправив їх в Кавказький музей Тифліса (нині Тбілісі). Через 7 років, на ці древні артефакти звернув увагу, що приїхав з Москви археолог і історик, Філімонов. З його подачі і почали копати, класифікувати, вивчати Кобанскую культуру.

neponyatnaya-naxodka-s-razoblacheniem-04

До речі, кобанские шпильки носили в парі. Є сенс цю точку пробити на повну шишку. І неважливо, буде друга шпилька чи ні. Будь домонгольський знак, це хороший копательский знак.

Знахідка дорога? Я поки не знаю, ще в торгах. На зараз, її ціна всього $13. До кінця торгів 5 днів. Мені самому цікаво, на скільки ця шпилька зможе затягти.

Оновлена інформація. Додано

За підсумками аукціону, продана за $79.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина