блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Незвичайний тюнінг Garrett AT PRO. Фото

Що перше ламається в Garrett AT PRO? За статистикою сервісного центру – цанги, касета батарейного відсіку, відривається корпус від штанги. І тільки потім починаються проблеми з електронікою. Дивимося фото незвичайного тюннига Garrett AT PRO. По результату, металошукач фактично зібраний з нуля, з рідного тільки електронний блок. І… мені подобається ця мильниця.

tyuning-garrett-at-pro-1

Перероблений металошукач Garrett AT PRO. З оригінального тільки плата електроніки і панель управління. Все інше зібрано самостійно – корпус, штанга, цанги, підлокітник.

tyuning-garrett-at-pro-2

З цікавого, металошукачі застосований акумулятор на 2500 маг. Інший роз’єм для навушників. Приклади герметичних роз’ємів для навушників металошукача дивимося тут. Там ж ідея, як зробити гніздо навушників на штанзі.

tyuning-garrett-at-pro-3

tyuning-garrett-at-pro-4

Все, що пов’язано з металошукачем Garrett AT PRO – збирається тут (новини, фото, відео, порівняння, тести), і на сторінках копательской енциклопедії (параметрів, характеристик, котушки, інструкція російською). Зверніть увагу: в енциклопедії з’явилася вибірка ремонт металошукача. Наприклад, все, що пов’язано з ремонтом Garrett AT PRO.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина