блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Nokta Fors Gold Plus і Nokta Impact. Новинка 2017

Новинок не просто багато… Вони валять суцільним потім. Бідний покупець 2016, я не знаю як він зможе вибрати собі металошукач. Добре, що у мене вже є які-ніякі детектори )) Турецький виробник Nokta оголосив новинки 2016, нові металошукачі Nokta Fors Gold Plus і Nokta Impact. Перший, машинка з видобутку золота. Другий… А це часом не просунута версія вже знайомого нам Makro Racer? Дивимося новинки, металошукачі Nokta Fors Gold Plus і Nokta Impact.

Nokta Fors Gold Plus 2016

nokta-fors-gold-plus-01

Металошукач Nokta Fors Gold Plus, модифікація вже існуючої моделі Fors Gold. Працює за технологією VLF Induction Balance, частота 19 кГц. Упор зроблений на відпрацювання ґрунту (для пошуку самородного золота це важливо). Ціна Nokta Fors Gold Plus – $799 (MSRP, значить у нас дорожче).

nokta-fors-gold-plus-02

Nokta Impact 2016

nokta-impact-01

Про металошукачі Nokta Impact вперше заговорили на початку 2015 року. У деяких магазинах навіть з’явилися анонси (наприклад, Kellyco ціна 595$). І перші фото Nokta Impact, були 1:1 як зараз Makro Racer. Далі анонсів справа не пішла, інформацію про Nokta Impact прибрали… І ось він знову в новинах.

11 дюймова котушка, великий екран з підсвіткою, 12 режимів пошуку, вібро, купа налаштувань… а ліхтарик в Nokta Impact, як в Makro Racer, є? ))

nokta-impact-02

Без варіантів, новий Nokta Impact, модифікація Makro Racer. Місцями подібність 1:1, підлокітник, батарейний відсік. Турецькі брати (хто не в курсі, виробники Makro і Nokta тримають 2 брата, нещодавно бренди об’єдналися).

nokta-impact-03

nokta-impact-04

Оновлена інформація. Додано

Нова інформація – Nokta Impact. Новинка 2017 (є відгуки, відео, ціна)

Nokta Impact. Новинка 2017 (є відгуки, відео, ціна)

Ось такий буде цікавий, 2016 рік… Deteknix, Fisher, XP, Whites, Garrett, MarsMD, AKA (список дивимося тут). Йоулупуккі просто порве від новинок!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина