блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Nokta Impact. Новинка 2017 (є відгуки, відео, ціна) +

Металошукач Nokta Impact, одна з найбільш очікуваних новинок 2017 року. З’явилося нове відео. Оцініть цей наворочений детектор. Чи зможе Nokta Impact перевернути клас середніх і профі детекторів? Дивимося перший відео огляд Nokta Impact, новинка 2017.

Оновлена інформація. Додано

Перші відгуки Nokta Impact. Блогер ZiggyJinx.

Зустрічайте Nokta Impact. Новинка 2017 (відео та відгуки)

Я дуже гордий бути членом суперкоманди, яка допомагала розробникам тестувати цей апарат з кінця Жовтня 2016. Я порівнював Імпакт з безліччю інших приладів, як це зазвичай роблю з усіма новинками, і поділився своїми міркуваннями з розробниками — які проблеми, що варто змінити і так далі. Це був захоплюючий процес, власне, скоро Nokta проанонсує вихід свого флагманського приладу Impact.

Почнемо спочатку. Збірка надійна і міцна, нічого не бовтається, штанги не люфтят, що дуже важливо для роботи в полях. Чи важкий він із за цієї міцності? Ні, він відчувається дуже збалансованим і потужним, мені було зручно махати їм цілий день без неприємних відчуттів в руці, плечі або спині. Це добре.

Nokta Impact 2017

Телескопічна штанга виїжджає вниз з добре регульованої фіксацією і в розкладеному стані становить 106 див. Кабель котушки знаходиться всередині штанги, не треба мучитися з обмоткою. Регулювання дуже легка — висунув, натиснув на кліпсу — і можеш йти шукати

Нокта додала знімну подстаку, яка піднімає задню частину детектора над землею, якщо прилад кладеться на землю, або не дає приладу зісковзнути з ручки лопати, коли він спирається на неї — у мене таке було багато разів з іншими приладами.

Прилад працює від 4 пальчикових (АА) батарейок, термін роботи залежить від програми, а також від того, чи використовуєте ви дротові або бездротові навушники. Апарат потужний, тому беріть з собою запасний комплект батарейок, особливо якщо будете працювати в глибокому режимі або на 20КГц, на якому прилад розряджається швидше, ніж на економних режимах VLX1 і VLX2.

Екран дуже яскравий, особливо при використанні підсвічування, все добре продумано — все що потрібно відмінно видно. Спочатку ви можете натискати не ті кнопки при налаштуванні приладу, але через деякий час звикніть. Меню дуже просте і зручне, і вам не доведеться згортати і розкривати меню щоб змінити якісь параметри, що дуже зручно.

Це апарат з купою корисних якостей і опцій, здатний підлаштуватися під будь-які умови пошуку і стиль вашої роботи. 12 програм на 3-х різних частотах (5/14/20 kHz) також статичний і статичний режим з дискримінацією. Низьке/середнє/високе режими посилення. пішли в минуле сигнали без чисел ВДИ, прилад робить все можливе, щоб видати вам показання, навіть коли ціль знаходиться на кордоні зони виявлення, і справляється з цим добре.

Nokta Impact 2017

Цей детектор схожий на швейцарський ніж серед металошукачів — він видасть глибокі знахідки на вибитих місцях, розпізнає корисні цілі на смітнику — купа режимів і опцій. Nokta реально дає користувачеві більше контролю над приладом, ніж всі попередні моделі. Вони кажуть, що різноманітність — це приправа життя.

З цією котушкою я піднімав цілі з 18-20 см і навіть глибше, особливо коли включав частоту 5 КГц. Непоганий результат для маленької котушки, здається що вона більше, ніж насправді. Справді, є щось чарівне в цій котушці, здається, що вона ламає закони фізики. Так мені здалося в полях. Здається, що сигналів в достатку. Те що ви бачите на фото я розклав по купками за кілька годин роботи, перемикаючи частоти за кожен сеанс — великі предмети на 5КГц, середні на 14 КГц і дрібні на 20КГц.

Зберіть всі переваги приладів Nokta і Makro в один, і ви отримаєте Impact. При цьому перевага Імпакту над усіма ними відчувається явно. В цілому, Impact дуже крутий. Прямо зараз я не можу викласти деталі порівнянь з іншими приладами, так як тести все ще тривають, але що можу сказати — перевершити його буде дуже непросто. І якщо знайдеться апарат, який виявить мету, там, де Імпакт промовчить — я буду дуже здивований.

Nokta Impact 2017

Також мені дуже сподобалися режим DI99, який виробляє солодкі для вуха копальника звуки інших приладів, але і класичні режими, такі як DI2 доступні одним натисканням кнопки.

чи сподобався мені Impact? Безумовно. Був би я щасливий, якби це був мій єдиний прилад? Так, без сумнівів.

Nokta/Makro стає все сильніше і сильніше, і це компанія, яка обирає багато вдалих ходів у своєму розвитку. Безумовно, це компанія, за розвитком якої варто пильно спостерігати в найближчому майбутньому. І хочу сказати величезне спасибі Ділек і її команді, які дозволили мені взяти участь у процесі тестування при розробці цього чудесного детектора.

З привітом, Ziggy

Оновлена інформація. Додано

Буде 2 комплектації – Nokta Impact в стандартній комплектації, і розширена версія Nokta Impact PRO. Плюс, програмне забезпечення можна оновлювати.

Nokta Impact стандарт (код каталогу 11000701) – ціна $849 (MSPR)

Nokta Impact 2017

 • Металошукач
 • Котушка 11 DD (еліпс, 7х11)
 • Навушники
 • USB кабель
 • живлення, 4 батареї АА

Nokta Impact PRO (код каталогу 11000702) – ціна $999 (MSPR)

Nokta Impact 2017

 • Металошукач
 • Котушка 11 DD (еліпс, 7х11)
 • Котушка 7.5 DD (еліпс, 4х7.5)
 • Додаткова нижня штанга
 • Навушники
 • Рюкзак
 • Захисні чохли на блоки
 • USB кабель
 • живлення, 4 акумулятора АА, зарядка 220 в, зарядка 12 В

Додатково, для Nokta Impact доступні і інші котушки – 15.5 DD (15.5×14) і 9.5 DD (9.5×5).

Оновлена інформація. Додано

Підтверджені технічні характеристики Nokta Impact:

12 програм пошуку – 2 статичного режиму, 2 режими Всі Метали, 8 програм для дискримінації.

Доступні для редагування різні варіанти дискримінації та маскування відгуків. Вібра відгук. Підтримуються бездротові навушники. Підсвічування екрану. Робоча частота – 5/14/20 кГц. Є можливість оновлювати прошивку.

за новину спасибі vfp7 і RD5! нагадаю, цього року (2017) очікується новинка Nokta Impact-наворочена модифікація Makro Racer 2. Обіцяли три частоти, супер відбудову на грунт, мега чутливість. Все про металошукачі Nokta Impact збирається тут, і на сторінках копательской енциклопедії.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина