блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Nokta Pinpointer. Новинка 2015

Турецький виробник викотив новинку Nokta Pinpointer. Все відповідає останнім тенденціям, водонепроникний, контрастний, сигналізація щоб пін не забути. Плюс, технологія виключає вплив на пошукові котушки і захисний ковпачок на робочу поверхню пинпоинтера (як у китайських пінів). Але навіщо все так ускладнювати?

Дивимося перші фото, новинка 2015, Nokta Pinpointer від турецького виробника.

Фото і комплектація

nokta-pinpointer-01

nokta-pinpointer-02

nokta-pinpointer-03

nokta-pinpointer-04

Комплектація Nokta Pinpointer. Сам пін, чохол, чохол, другий чохол зі шкребком (черевики чистити), сумка для гаходок, поясний тримач, батарея.

nokta-pinpointer-05

Додатково до піну виробник пропонує авто-забираються повідець з кільцем. Ну це окремо і всі так само за ваші гроші.

Характеристика Nokta Pinpointer

Насамперед виділяється заявлений час роботи – більше 30 годин. Це багато, середній час звичайного пинпоинтера становить 9-12 годин. Виробник гарантує повну діаграму виявлення, дозволяє включати пошук віялових способом (натякають на неспроможність конкурента Whites TRX).

nokta-pinpointer-06

Водонепроникність по IP 67 (по моєму це занурення до 0,6 метра, але можу й помилятися, пишу по пам’яті). Світлодіодне підсвічування. Ударостійкий корпус. Ще виробник каже що Nokta Pinpointer у вимкненому стані не дає перешкоди на пошукові котушки.

Пошукова частота 11.6 кГц, робоча температура -20 +50 Цельсія. Звукові і вібро відгуки (змішаний в будь-якій комбінації), регулювання чутливості. Довжина Nokta Pinpointer 24 сантиметри, вага 235 грам, харчування Крона 9 вольт.

Як на мене – управління пинпоинтером кнопками зверху незручно. І взагалі, дивним шляхом пішли виробники… насправді пинпоинтер інструмент простий і він повинен економити час на копі. Будь-яке ускладнення (наприклад додаткові регулювання) відбирають час. Сидить копач над ямкою і що-то там ляскає, намагаючись зрозуміти в якому він з 6-ти режимів виявлення (як у минулому новинці 2015, Garrett PRO-Pointer AT). Я хочу дістати пін, включити, підняти монету і піти шукати далі. Більше мені від пинпоинтера нічого не треба!

Так, ще… турецький виробник Nokta поглинає іншого турецького виробника мд – Makro. І починає їх моделі випускати під власним брендом. Цей пін, один в один з Makro Pointer (тільки той був повністю темним).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина