блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нова прошивка для Minelab Equinox 600/800. Оновлення+( )

Виробник Minelab випустив для своїх металошукачів Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800 оновлення програмного забезпечення. За словами виробника, Виправлена найбільша проблема детекторів, через яку власники навіть погрожували Minelab судом-робота зі срібними знахідками. Масово про проблему заговорили влітку 2018 року. Власники Minelab Equinox скаржилися, металошукач не бачить (неправильно визначаєте) знахідки з срібла. Наприклад, срібні монети.

Що нового в прошивці Minelab Equinox

Новая прошивка для Minelab Equinox 600/800. Обновление

Зміни в програмному забезпеченні Minelab Equinox 600/800 в першу чергу відбулися в роботі з срібними знахідками. Це найважливіша проблема (і треба додати, найнеприємніша для власників), яку треба було вирішувати відразу. Власники масово почали скаржитися на свої металошукачі, фіксуючи факт пропуску знахідок з срібла.

Те, що якийсь металошукач пропускає знахідки, визначити досить складно. Ну пропустив ваш детектор знахідку, ви про це навіть і не дізналися, просто пішли далі. Проблеми починаються тоді, колись ви про це дізналися. Перепровірили і… Це ж скільки ви пройшли, махаючи в порожню звичайної німою палицею?

Інші області функціоналу Minelab Equinox де виробник провів зміни – коректна робота індикатора глибини, інтерфейс і збереження профілю налаштувань.

Помилка (баг) збереження профілю налаштувань Користувача не такий критичний, як з сріблом. І тим не менш, виправляти його теж довелося. Виглядав він приблизно так. Оригінальна опис одного з власників – Я помітив, що якщо ви переведіть свій Minelab Equinox в режимі користувача профілю, він також змінить стандартний режим настроювання профілю користувача. Спробуйте встановити який-небудь режим, і збережіть його в якості профілю користувача. А тепер-поверніться в цей режим і встановіть його так, як хочете. Перейдіть в робочий стан, перейдіть на свій профіль користувача і потім вийдіть, а потім зупиніться в налаштуваннях свого профілю. Ви виявите, що режим, який ви встановили раніше, тепер змінився на Налаштування профілю користувача.

Визначення версії Minelab Equinox. Де скачати і перепрошивка

Новая прошивка для Minelab Equinox 600/800. Обновление

Для того щоб оновити Minelab Equinox, потрібно комп’ютер під управлінням ОС Windows 7, 8, 10, або OC MAC (Apple). Порт USB 2.0 або 3.0, з’єднання з інтернет, і 50 Мб вільного місця диску.

Завантажуєте програмне забезпечення для комп’ютера, і встановлюєте. Завантажити програму для Minelab Equinox можна тут. Зверніть увагу, при скачуванні є вибір для різних операційних систем, не переплутайте – для Windows, і MAC.

На самому початку запускаєте програмне забезпечення Minelab. Далі металошукач з’єднується з комп’ютером через USB порт (і через магнітний роз’єм в металошукачі), і включається.

На наступному етапі відбувається перевірка поточної версії в металошукачі, доступної версії для скачування (на сайті виробника). Якщо у вашому металошукачі стоїть найновіша версія, програма про це повідомить. Також, якщо буде виявлена більш нова версія, програма запропонує вам оновити прошивку.

Як повернути прошивку Minelab Equinox назад (відкат)

Как вернуть прошивку Minelab Equinox обратно (откат)

У металошукачі Minelab Equinox можна повернути попередню прошивку назад. І взагалі, ви можете фактично перемикатися між різними прошивками. Зверніть увагу на невеликий знак i і точки внизу екрану програми.

Викликаєте вікно перемикання прошивок і можете сміливо (за словами виробника) проводити експерименти з різними версіями програмного забезпечення.

Новая прошивка для Minelab Equinox 600/800. Обновление

Всім хто буде оновлювати свій металошукач Minelab Equinox. Обов’язково напишіть в коментарях що і як у вас вийшло. Нормально все, або ви зіткнулися з проблемами або труднощами. Як вирішували питання. Що вийшло після прошивки. Ваш досвід обов’язково допоможе іншим копачам, а інтернет навічно збереже ваш шляхетний вчинок. Удачі всім!

Оновлена інформація. Додано

Важлива деталь. При оновленні металошукача Minelab Equinox пошукова котушка повинна бути приєднана.

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина