блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові Deteknix з USB і екраном. Додано відео

Раптом різко подешевшали піни Deteknix XPointer. Починали з $160, потім $140, що зараз продають менше $100… Пояснення є. Китайці зварили новинки 2015. І тепер уже старі Deteknix XPointer (новинка 2014, жах) по швидкому зливаються. Реально зливають, деякі торгують ними вже за $89.

Дивимося новинки 2015, китайський виробник викочує пинпоинтер Deteknix X3, і підводний пинпоинтер Deteknix з екраном і USB. Смішно звучить, перший у світі пін USB ))

Може виробники мене читають? Я ще пару років тому стогнав що пін повинен бути яскравим і контрастним на ґрунті. З тих пір Whites зробив помаранчеву кришку, Garrett свою новинку 2015 стилізував під моркву, MarsMD заклав жовтий. Чекаємо Minelab Pro-Find 35, він теж буде яскравим. Але для справедливості зазначу – китайці з Deteknix першими почали розфарбовувати свої пиноинтеры (є навіть в рожевому кольорі).

Пинпоинтер Deteknix X3

deteknix-x3-01

Новий пинпоинтер Deteknix X3 помаранчевий. Але знаючи китайців, можна очікувати і інші розмальовки. Не вистачає лінійки на носі піна для вимірювання ям (напевно не домалювали, раніше говорили що лінійка буде, а її на картинці немає).

deteknix-x3-02

Характеристика Deteknix X3. Є звукові і вібро відгук. Пишуть що ще і світловий відгук, але швидше за все китайці англійською щось переплутали. Напевно мали на увазі світлодіодне підсвічування робочої зони пошуку. А може дійсно є світловий відгук… Тоді навіщо потрібна підсвічування-стробоскоп?

deteknix-x3-03

Харчування Deteknix X3 універсальне – 2 батареї АА або Крона 9В. Про як! Почин Whites TRX отримав розвиток. Насправді зручно коли у пинпоинтере і металошукачі однаковий тип батарей. Є сигналізація щоб не забути. І… Deteknix X3 пинпоинтер-амфібія, занурення у воду до 3 метрів. Ось так китайці тонко натякають що новий Garrett Pro-Pointer AT без конкуренції не залишиться (є ще турецький Nokta Pinpointer).

Підводний пинпоинтер Deteknix

deteknix-underwater-pinpointer-1

Гм… Підводний пинпоинтер Deteknix, перший пін у світі, у якого є хвіст USB! Феєричні китайці як завжди намагаються нас чимось здивувати (рожевий пін ми вже бачили). USB роз’єм цьому пинпоинтеру потрібен тільки для зарядки – вбудований акумулятор, 500 мА Li, 3.7 Вольт.

deteknix-underwater-pinpointer-2

Новий підводний пинпоинтер Deteknix заявлений витримати занурення до 30 метрів. Обіцяють автоматичну і ручну надбудову чутливості. Вага 200 грам, довжина 25 сантиметрів.

deteknix-underwater-pinpointer-3

Ось так виглядає екран підводного пинпоинтера Deteknix… Виробник думає що його буде видно під водою? А навіщо він потрібен на поверхні? Тим більше з таким дозволом. Хіба що прочитати назву виробника ))

deteknix-underwater-pinpointer-4

Якщо хтось думає, що Deteknix це USA, ось що бачу я. І це на перший погляд. Продавці нам розповідають легенду, мовляв, це тільки в Китаї виробляють (а хто зараз там не робить електроніку), а сама фірма чисто USA… Один в один як з Ground EFX. Поставлять в USA ларьок, і вже не китайці ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина