блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові дорогі знахідки копачів. Удача на коп!

Скоро в Німеччині буде виставка… Заявку подали Fisher, Garrett, Minelab (плюс китайці). Можливо знову побачимо новинки. І ось в чому прикол… Minelab пише, що я їх розчарував (жах! я і не збирався нікого чарувати) – пропонує зустрінеться на виставці. Бити будуть? Або хочуть порадитися з простим копачів щодо своїх новинок? Подивимося, послухаємо, чого Minelab затіяв )) Нові дорогі знахідки копачів, благополучно і не дуже, спущені на аукціоні Виолити. Заряджаємося удачею, і рушаємо на щасливий коп.

Полтина 1727 рік – $3490

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-01

Полтина Катерини I – монета зі срібла 728 проби, вага 13,62 грама, діаметр 33 мм Полтиники Катерини 1727 року мають кілька різновидів, так як були викарбувані на різних монетних дворах. Ця ж монета московського типу – має гуртовий напис.

205 ставок срібна і полтина 1727 року за 3490$, знайшла свого нового власника.

Ауреус Корнелії Салонины – $3026

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-02

Золота монета Римської Імперії. Була викарбувана в Виминациуме (столиця римської провінції Мезії) 261 – 262 роках. На аверсі зображено профільний портрет Корнелії Салонины, та кругова легенда CORN SALONINA AVG. На реверсі: круговий напис IVNO REGINA, в центрі Юнона варто вліво, тримає патера і скіпетр.

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-03

Незважаючи на отвір в монеті, цей 3,28 грамовий ауреус Салонины дружини Галлієна, з-за своєї рідкості викликав чималий інтерес у колекціонерів. 161 ставка і в кишеню копателю 3026$.

Складення 12-13 ст. – $1547

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-04

Вальний тристулковий складення Богродица Одигітрія досить рідкісний артефакт часів Київської Русі. Деякі каталоги приписують цьому складню ступінь рідкості R6.

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-05

У центральній частині складення – поясне зображення Богоматері з Богодитям на лівій руці (Одигітрія). По обох сторонах зображення Богоматері у верхній частині є вигравірувані літери. На внутрішніх сторонах стулок складення – ростові зображення святих, які обидва в лівій руці тримають мечі, в правій руці перед грудьми – хрест. Святі зображені в княжих головних уборах, навколо голів чітко промальовані німби. Оглавие має вигляд гранчастою намистини. Зображення на всіх стулках доопрацьовані різцем. Зворотна сторона центральної стулки, як і зовнішні сторони бічних стулок – гладкі, без зображень.

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-06

В прекрасному стані складення, був оцінений колекціонерами по достоїнству – 97 ставок, і копач забрав 1547$.

3 рубля 1831 рік – $985

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-07

Ці 3 рубля 1831 року чеканили у часи правління Миколи I з платини 950 проби. Незважаючи на тираж у 86500 штук, монети вважаються рідкісними, і дуже затребувані сучасними колекціонерами.

Монета 3 рубля 1831 року вагою 10,21 грама у відмінному сохранне була спущена на аукціоні за 985$.

Шабля 16 – 17 вв – $943

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-08

Експерти стверджують, що ця шабля відноситься до періоду козацьких бунтів 1637, 1638, 1648 рр.

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-09

Натуральна, чисто-ляшская рання «пансерная» шабля з клеймом Гурда. Виставлена копачів на аукціоні. Всього 1 ставка, і знахідка за 943$ знайшла справжнього цінителя середньовічної зброї.

Закладуха 86 монет – $566

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-10

86 римських монет в одній ямці – удача, доля чи збулися мрія? Володар такої рідкісної знахідки довго не думав над її долею – відразу ж виставив на аукціон з мінімальної ціни. Після 91 ставки, гаманець копальника з легкістю вмістив 566$.

Як вам ці знахідки? Кому мало, тут знайде і мільйонні. Для мене ці фото говорять про одне – там чужі копають наші знахідки, бери лопату і рушаємо на свій коп. Всім вдалого полювання!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина