блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові дорогі знахідки копачів. Заряд 100%

Прямо зараз, хтось виймає з ями золотого рижика-пижика. Де-то підходять до стародавнього мечу, на якому кров пари сотень забутих. Хтось просто копає шмурдяк, і думає про скарб. Копай або помри, махнув лопатою вже багатий, це про нас. І в цій грі без зарядки важко. Заряджаємося на свій щасливий коп. Нові дорогі знахідки копачів, провалені на підпільному аукціоні Виолити… А подивитися є на що. Дивимося! Зарядка з гарантією на 100%!

Ауреус Авреліана – $3964

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-01

Монета Авреліана… Той випадок, коли з грязі в князі. Народився Авреліан в небагатій родині. Тато брав в оренду землі, мати служила простий жрицею… культу (о як!). Як з таким родоводом можна було наслужить до імператора? Пара грамотних анонімок, і кар’єра вдалася? Типу того, тільки замість анонімок – ножа під ребро.

Знахідка супер. Кажуть, старт такої монети починається від $5500, навіть у нас (а десь там, множать на 2). Але… 110 ставок, і з каси копателю видали всього $3964. Можна сказати, копав за їжу ))

Автор знахідки Olegsh (Виолити) два роки тому позбавився від старенького Fisher F70, і життя налагодилося. Крім чудового Ауреуса Авреліана, Olegsh намагався продати бронзовий дзвін, шматочок золота (назва знахідки в оригіналі), сокира кельтів.

Кладовый рубль – $3778

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-02

Знахідка – срібний рубль із скарбу. За словами автора знахідки (disappointed, Виолити), монета не чищення… Це у чому ж був скарб? Зберегти навіть дуже.

Подивився інші знахідки disappointed – вражають. Нормально disappointed копає? Тут 2 скарбу (останні). Знайти 2 скарбу в одному місці, це реально круто!

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-03

Золотий перстень зі вставкою з сердоліку – $2153

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-04

Є великий сумнів, що продавець сам копав цей перстень. Так сам предмет можливо не перстень, схожий на друк. Не викликає сумнівів лише ціна – 133 ставки, і отримаєте в касі $2153.

Ауреус Діоклетіана – $2010

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-05

Хочете заряд 100%? Монета піднята на… мега вибитому місці. Після таких знахідок, словосполучення вибите місце – треба викинути з голови! Монета піднята металошукачем Mars Viking і котушкою Mars Tiger. З монетою йшла ось така сопутка:

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-06

Невдаха, це не той, яким на копі попався один шмурдяк… Невдаха, цей той, хто коп не поїхав взагалі. Всім удачі!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина