блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові дорогі знахідки копачів. Заряджаємося

Наївні Новачки! Махнув лопатою, вже багатий? Зустрів такого минулого тижня… Перший коп, в руках новенька китайська палка-копалка Тракер (жах). Варто, довбає яму садовою лопатою. Ось-ось лезо зігне букової Р. Коли до нього прийде розуміння, що за майже кожної цінною знахідкою лежать тонни грунту? У деяких ніколи, так і виходять з теми невдахами. Дивимося нові знахідки копачів, благополучно (і не дуже) спущені на аукціоні. Дивимося, заряджаємося на коп.

Монета Шестак 1658 року – $3751

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-01

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-02

Монета Шестак 1658 року, матеріал срібло. Що-то в цій монеті не так… Шестаки друкувалися після 1700 року, а тут 1658 рік. Може тому вона так дорого пішла? Або це інший шестак? У будь-якому випадку, 356 ставок і в кишеню копателю $3751. А він переживав, що монета не мита. Так і пішла покупцеві, діамант в гної ))

Римський Медальйон Коммода – $3561

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-03

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-04

Римський мідний медальйон Коммода. Я так розумію, це 2-1 ст. до нашої ери? Бойко торгувалися за мідяшку, з вагою на підлогу-стопаря (знахідка важить 48,3 грама). 238 ставок, і в кишеню копателю $3561. До речі, побачивши заголовок, очікував побачити срібло, а тут мідь. Може автор знахідки помилився, і це все-таки сплав.

Монета Єфімок на Талере 1655 рік – $1201

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-05

Срібна монета Єфімок. Зазвичай всі ці монети потрапляли до нас, йшли на передрук. Ходіння їх у нас заборонялося. Але при цьому, монети активно скуповувалися… за заниженим курсом. Так, живилы були у всі часи.

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-06

171 ставка і Монета продана за $1201. Для історії, знахідка XP Deus.

Срібна рукоять шашки (кавказький тип) – $1127

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-07

Років десять тому, половина копательских байок починалася приблизно так… Тільки зайшов у ліс, перший сигнал, копнув – а там німець в мастилі. Продавець цього лота натякає, що це тільки шматочок з комплексної знахідки. Кавалерист змащення?

novye-dorogie-naxodki-kopatelej-08

45 ставок, і в кишеню копателю з посередником (продавав не сам копач, через товариша, шифрувався) $1127.

Ловимо осінні днинки, копаємо скільки потягнемо! Кому мало, дивимося дивовижні прогулянки з CTX 3030. Всім вдалих знахідок!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина