блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові дорогі знахідки. Заряджаємося на коп

Ех! Багато років тому, знайомий копач прямо на полі виторгував радянську двійка 27-го року за $200. І був радий двох зелених папірців. Зараз, за таку ж монету віддали $1210… Ось такі вони дорогі Поради. Дивимося нові дорогі знахідки, благополучно і не дуже, спущені копачами. По ходу заряджаємося силами на свій коп, і слухаємо копательским дрібниць. Енколпіон відкривати не треба, дорожче буде коштувати. Підняв знахідку, покружи навколо, може що ще поруч.

Монета Ауреус Проба – $4014

novye-dorogie-naxodki-04

Сидить копач на ауке, і підстрибує з кожною ставкою… 410 разів тьохнуло серце автора знахідки. За підсумком, у кишеню $4014. І відразу почнеться нове життя? Дівки, клоуни, караоке.

Рубль 1723 року – $2800

novye-dorogie-naxodki-11

Дивна продаж… Лот викуплено за 1 хвилину за максимальною ціною. З особливостей монети – на гурті замість “двору” написано “двара”. Може це китайці помилилися ))

novye-dorogie-naxodki-12

2 копійки 1927 року – $1210

novye-dorogie-naxodki-01

novye-dorogie-naxodki-02

Не кожному дано підняти таку монету. З сопутки… 5 копійок 1935 року. Кому скажи – за весь копа пара Рад )) 70 ставок і в кишеню копателю $1210.

Фібула з золотими орнаментом – $1208

novye-dorogie-naxodki-03

Фібула ЧК інкрустована золотим орнаментом. Матеріал бронза, золото, каміння гранат. 2-4 століття нашої ери. По фото не скажеш, вага фібули більш 50 грам. Як на мене, якщо цю знахідку відреставрувати, ціни б зросла в рази. Ну господар-пан, може автору знахідки гроші були потрібні терміново.

Знахідка піднята з металошукачем Bounty Hunter Titanium. Примітно те, що отломанный пелюстка фібули лежав у 50 сантиметрах. З такими знахідками (і простіше теж), є сенс покружляти навколо ями.

Квадрифолийный енколпіон – $1120

novye-dorogie-naxodki-05

Квадрифолийный енколпіон Розп’яття Христове – Богородиця Оранта. Матеріал бронза (сплав). Знахідка піднята металошукачем Garrett ACE 250 і котушкою… Ви пам’ятаєте, скільки було усирона клонованим котушок? Коментарі отрута, довелося навіть прикрити. Ця знахідка піднята клоном Mars Tiger.

Зацініть сопутку цього энколпиона… Да уж! Це вам не пара Рад за коп ))

novye-dorogie-naxodki-06

Саме цей енколпіон був порожній, він продавався в розборі. Але якщо вам попався енколпіон закритий – відкривати його не варто. Цілий енколпіон коштує дорожче.

Енколпіон Святі Борис, Гліб, Тирон – $1688

novye-dorogie-naxodki-07

Нерозкритий Енколпіон. Святі Борис і Гліб, святий воїн Тирон. Матеріал знахідки бронза. 207 ставок, і в кишеню копателю $1688.

Монета Єфімок на талере (Альберт і Ізабелла) – $1360

novye-dorogie-naxodki-08

Срібний Єфімок на талере… Спробуй зрозумій, де дорогий Єфімок, а де не дуже. Минулий пішов за $2735 (269 ставок). А це в 2 рази дешевше (21 ставка).

Монета Песценний Нігер – $1260

novye-dorogie-naxodki-09

Срібна монета Песценний Нігер. Вага 1,97 грама. 123 ставки і в кишеню копателю $1260. Знахідка піднята котушкою Mars Goliath (до цього була котушка Nel Hunter).

Тлумачні точки копа у автора знахідки… З такими знахідками на котушки грошей вистачить ))

novye-dorogie-naxodki-10

Золоті 5 рублів 6 штук – $1169

novye-dorogie-naxodki-13

Хотів проигнорить цей лот, думав не знахідка (монети в пекельному збереження). Але автор лота стверджує що монети просто миті. Та й інші знахідки автора, говорять про реальний занятті господаря. Зацініть його речовий кладик.

novye-dorogie-naxodki-14

В загальному ви зрозуміли… Там чужі люди без нас копають наші знахідки )) Заряджаємося силами, і валимо на свій коп. Всі вдалих знахідок!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина