блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові дорогі знахідки. Заряджаємося на коп!

Нові знахідки копачів, спущені на аукціоні Виолити за дорого. Дивимося і заряджаємося силами на наступний коп.

Відкинемо на край поля сумнівну продаж трьох срібних глечиків за мільйон (не вірю, що ця операція пройшла). Наступні в топі дорогих знахідок вислая друк з дуже вражаючою ціною, бронзовий меч, монета-медальйон Славний рік, і майже вже традиційний завсідник топів дорогих знахідок, монета Срібник.

Вислая печатка князя Ізяслава – $4105

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-na-kop-01

Знахідка, рідкісна печатка князя Ізяслава (Дмитра) Ярославовича. Князь зростання зі списом і щитом, по центру чотирикінцевий хрест у вигляді квітки. Матеріал свинець. Для цього матеріалу зберегти відмінний. Але знову ж… для цього матеріалу ціна вражає. Продана друк за $4105.

Бронзовий меч гальштадского типу – $3182

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-na-kop-02

Знахідка, меч гальштадского типу. Матеріал бронза. Незважаючи на те, що ручка меча обламана, лот закритий продажем з ціною в $3182.

Монета-медальйон Рубль 1912 Славний рік – $2093

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-na-kop-03

Срібна монета медальйон з написом гурту: В пам’ять Ун. Оф. Еск. Його Величності К. Зубицкому. Ох жвава торгівля за цю монету! Старт знахідки розпочато з ціни $2. Зроблено 228 ставок. Продана за $2093.

Монета Срібник Володимир – $2032

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-na-kop-04

Цієї весни в топі дорогих знахідок регулярно трапляється Срібник, і все одно за них відвалюють серйозні гроші. Відвалюють і торгуються, за цю монету було зроблено 123 ставки. Монета продана за $2032.

Чудові знахідки, можливо гідна ціна. Принаймні, будь-яка з них дасть копателю можливість придбати новенький XP Deus (пройшовся вчора годинку з Деусом, ох і бадьоро вибиває монети!)

Взагалі-то вершиною дорогих знахідок заявлені 3 срібних глечика. І нібито їх купили за 1000000+ ($45500). Але я не вірю, що цю знахідку реально купили.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина