блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові дорогі знахідки. Заряджаємося удачею!

А пам’ятаєте недавню мега дорогу знахідку? Похмурі прогнози обіцяли автору знахідки. Копач відписався, з ним все добре. Завтра вихідні, і треба копати. У кого немає сил, дивимося свіжі дорогі знахідки чужих копачів. Ноги самі попросяться на коп. А подивитися є чого! Бронзовий скіпетр за 5 тисяч доларів. Кам’яна знахідка (і такі є) за 3 тисячі. Клад, з надією що це розорювання. Пару дорогих монет, і стукнутая чудова підвіска. Подивилися і поїхали на коп!

Бронзовий Скіпетр – $5217

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-03

Мега знахідка! За такі знахідки зазвичай влаштовують гарячі торги. Але… всього лише 76 ставок, і в кишеню копателю $5217. Для історії, знахідка була піднята з металошукачем Minelab Explorer SE, плюс котушка Nel Tornado. Місце копа – ліс. Сопутка, бронзові уламки.

Статусний конеголовый бойовий молот (скіпетр) – $3478

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-04

Матеріал… камінь. Знайдений в Запорізькій області, берег каховського водосховища. Сопутка відколи кременя, фрагменти кераміки. кістки (жах). А ось за цей скіпетр реально билися, 204 ставки і в кишеню копателю $3478. Прикольні у цього автора знахідки сопутка, ось ще одна його знахідка, орнаментований кам’яна сокира.

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-05

клад (золото, срібло) – $2055

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-06

Збірний скарб прикрас і уламків, матеріал золото і срібло. 114 ставок, в кишеню копателю $2055. Шкода немає історії цього скарбу, краще б якщо це була розсип на распашке.

Монета Боспор – $2263

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-01

Досить рідкісна мідна монета, початковий вага монети 21.35 грам (цікаво, звідки так точно його впізнали?), після чищення ця монета затягнула на 18.4 грам. 222 ставки, і в кишеню (копателю?) – $2263.

Монета Єфімок з ознакою 1655 рік – $2000

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-07

Срібна монета… Ох і бойко за неї торгувалися! 631 ставка! За підсумком, копателю на кишеню $2000.

Підвіска Чудо Георгія про змія 12 століття – $1756

novye-dorogie-naxodki-zaryazhaemsya-udachej-02

Матеріал знахідки бронза. 110 ставок і в кишеню копателю $1756. Вам не здається, на звороті слід від лопати? Трапляється таке на копі, сам примудрився коцнуть кілька монет, причому одну навіть лусочку ))

Заряджаємося, і рушаємо на свій коп. Та наші знахідки копає хтось чужий. Всім вдалого копа, свою золоту осінь в кишеню! До речі, автор минулого дорогий знахідки відписався, з ним все добре.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина