блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Нові котушки Nel 5 генерація. Новинка 2015?

У продажу в українських МД магазинах з’явилися нові котушки Nel. Стверджують, що це 5-а генерація і новинка 2015. Все той же зовнішній вигляд (на перший, побіжний погляд), осінній новий ковпачок без різьби, гумки в комплекті… Ребра-розпірки стали полегшено пустотілі, інші вуха, нова пластикова захист з лого.

Дивимося перші фото, нові котушки Nel 5-ої генерації (можливо це перехідна модель, виробник про неї нічого не говорить).

Продавці поки що пропонують лише Nel Tornado 5 генерація. Важливе уточнення, так нову котушку називають самі продавці, офіційної інформації від виробника Нел немає.

new-nel-2015-01

Нові вуха. На котушці вуха кріплення до штанги стали іншими. Продавці висувають нам (як завжди) ахінею, називаючи ці вуха “більш точними”… насправді, вуха як вуха, на вигляд досить надійні. Напевно виробника з новими вухами вдалося заощадити кілька грам на загальній вазі котушки.

new-nel-2015-02

Пустотілі ребра. Без сумніву, для зменшення ваги нової котушки Nel перестав заливати ребра жорсткості. Думаю що 30-40 грам на цьому можна зекономити. Для котушки це чимало.

new-nel-2015-03

Нова захист. Котушки Nel отримали нову захист. Продавці стверджують помітно легше, ніж були до цього. Захист з лого, на удачу копачам ))

new-nel-2015-04

Будуть фото краще якості (і більше) – обов’язково викладу. Поки це все, що є. А взагалі це звичайно неправильно… найсумніше для виробника, це коли він викочує новинку, а нормальних фото немає. Приклад тому нова лінійка металошукачів 2015 від Fisher, новинки F11/F22/F44.

Як розрізняються котушки Nel генерації 1-2-3-4, відмінності тут. Тепер ось ще з’явилася генерація 5, відмінності пустотілі ребра, інші вуха, захист з лого.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина