блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Обріз ACE 250 для покинутих будинків. Фото

Ходіть з металошукачем виключно по лісах-полях або пляжів? Є ще варіанти – пошук по покинутих хатах. Не скажу що він такий самий комфортний як звичайний коп на просторах, але свій перший рижик я знайшов саме там. А напарник з такого копа як-то притягнув старовинний стіл з оздобленням червоним деревом і вінтажних комод ))

Як з дешевого Garrett ACE 250 зробити ефективний ручної металошукач для пошуку в покинутих будинках. Дивимося фото.

Приклад Garrett ACE 250, за таким же принципом можна робити з будь-якого ґрунтового детектора. Є варіанти що взагалі котушку тримають в руках (без стійки), а блок висить на поясі. Але при вільній котушці з’являється проблема коливається проводу (він може дати відгук), приклад з фото обріза зручніше.

obrez-iz-ace-250-01

obrez-iz-ace-250-02

Як і все на копі приходить з досвідом, і якщо хтось збереться на такий пошук в перший раз… Потрібна маска проти пилу, отдираешь дошку або знімаєш глиняна підлога – пил стовпом. Потрібен ліхтарик, майже завжди в такому пошуку світла не вистачає. Бажано мати фомку, лопата марна.

А ще в старих будинках я одягаю вело шолом. Там взагалі без головного убору не варто лазити, пил, павутина. В темряві часто головою до чого-то стикаєшся, врезаешься, та й спокійніше якщо щось впаде на голову ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина