блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Один коп та інше життя. Чудові байки копачів

Сталося мені сидіти в тамтешньому допрі. (с) Балаганов. Коп це лотерея, в якій можуть виграти все і все. Ви купуєте квиток і далі у кого яка удача… Ну майже удача, є ще дещо впливає на ваше подальше життя. Наприклад, червоні смужки і фосфат. А ви стежите за червоними смугами?

Примітка. Фото ніякого відношення до байці не мають. Просто свіжий фото звіт простого копача з золотими знахідками. Навряд чи такі скромні знахідки можуть поміняти життя (але це не точно).

Сталося це в 2000 році. Володів я невеликим технологічним бізнесом. Дійсно невеликим, в роботі було всього 5 осіб. Але мої покупці були по всьому світу. І так сталося, перейшов я дорогу великої компанії. По-справжньому великий. Заплатили вони 5000 доларів, щоб мене пригасити. На ті часи гроші чималі, при бажанні могли мене загасити навічно. Але все виявилося гуманно, я всього лише виявився закритим під слідством.

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

І ось сиджу я в теплій компанії, слухаю байки мешканців. Не знаю чому, запала мені одна історія про директора ринку. Головна нитка байки була в тому, що директор ринку їздив на ВАЗ 09. Причому 09 машина була тільки зовні, всередині все від BMW. За словами оповідача, така переробка обійшлася дорожче оригіналу (BMW). І я все думав, який сенс вкладати такі гроші в машину, якщо можна купити справжню? Ще однією важливою деталлю байки було те, що двигун весь був фосфатований з нанесеними червоними смугами. Це взагалі для мене було повною дичиною.

Минув тиждень і мене випустили назад під сонце. Іншим людиною я не став, але озиратися і не вірити першому зустрічному, навчився. Минуло кілька місяців, і про цю подію я вже почав забувати. І раптом… Попадається мені пропозиція про продаж чудо машини, тієї самої з байки.

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

Навіщо я подзвонив і домовився про зустріч? Та я сам не знаю. Просто напередодні знову снилася камера. А може просто захотілося в живу подивитися на легенду, що займала мій мозок у важку хвилину.

І ось я стою перед 09 зовні, і BMW всередині. Так і є, фосфатований двигун з червоними смужками, всередині чиста іномарка. Ще підлогу червоний – дуже незвичайне видовище, як-ніби кров’ю залитий…

Машину показувала блондинка середніх років. І очі у неї сумні як ніч. На моє запитання, а де господар? Відповідь змусила здригнутися, немає його більше.

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

І тут мене повела чуйка. Питаю, а що ще продаєте? Квартира, меблі, гараж, будиночок в селі. Останнє мене і зацікавило. З’ясувалося, є ділянка хрін знає в якій глушині, зі старою Халупою. Передбачалося що там буде побудований будинок, але багато років він так і залишився недоторканим. Ціна ділянки 300 доларів. Навіщо я його купив? Сказати що одна чуйка, це не зовсім так. В голові крутилися думки про приховано наворочену машину. Якщо людина таке виконав з автомобілем, то що у нього на таємній точці?

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

У житті це була моя перша нерухомість. Чесно кажучи, я був за себе гордий. Став справжнім землевласником! Минув місяць, два, три… Посварився я якось з дружиною, і вирішив дня на 3 покотити на свою фазенду. Пожити в первісному стані. Хата глиняна, зі зручностей тільки світло, і то не завжди. Стоїть на краю хутора. До селища з магазином 2 кілометри. Паркан тільки спереду і з боків. Ззаду моєї хати відкривається поле з обривом.

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

Перш ніж покотити, почав я Шукати металошукач. За своєю наївністю обдзвонив знайомих – ні в кого немає. Обдзвонив магазини – ніде не продаються (на початку нульових купити металошукач було ой як непросто). У підсумку роздобув на тиждень у знайомого військового міношукач. За пляшку :)

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

Приїхав я в свої володіння під вечір. Розвантажився, взяв пиво і пішов дивитися на зірки. Тиша пекельна, навіть собаки з півнями не гавкають. Страшно трохи, задумався про директора ринку, свою нездатність розвинути бізнес, Сорі з дружиною. Вирішив спати на вулиці. Справа в тому, що вод дворі стояла справжня російська піч. Чи то вона спочатку так була побудована, чи то вона залишилася від іншого будинку, але прямо у дворі під відкритим небом. Доки сидів з пивом, натопилась вона так, що на припечке лежав в трусах під легкою ковдрою. І не знав я, що завтра мене чекала вже інше життя…

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

Як каже Блогер (з великою повагою до нього) – ЩО ви знаєте про шмурдяк? А ви спробуйте покопати з міношукачем і з нульовим досвідом в копі. А я копав і копав і копав. Мені було що копати! За першу годину вискочила спочатку одна одна банку, до вечора у мене їх було вже п’ять. По ходу копа мені попалися і кілька старовинних монет, але я їх навіть не піднімав. Я шукав тільки банки!!!

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

З тих пір пройшло 17 років. Ділянка продана. Перед продажем я ще багато там копав, але більше банок не знайшлося – Другого завозу не було. Бізнес закрив в той же рік, не потрібен він мені був більше. Я з дружиною і дітьми поїхав. На запитання дружини звідки, сказав що вдало продав бізнес. Тим самим конкурентам, які мене раніше замовили. Жінка похвалила, і сказала що реально крутий ділок. Напевно так воно і є.

Вже потім я дізнався всю історію до кінця. Директор ринку збирався зав’язати зі справами, і виїхати на пенсію в іншу країну. За місяць до відходу директора з поста, хтось розрядив в нього всю обойму Калашникова. Офіційна версія смерті – інфаркт.

Один коп і інше життя. Чудові байки копачів

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина