блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

Дуже шкода, що в 60-х роках ще не існувало блогу МД-Арена. Ми б точно знали – хто і коли першим зробив (і пустив у продаж) пинпоинтер. Нині ми можна тільки гадати… Garrett, Fisher, Whites? На сьогодні будь-який серйозний МД виробник у своєму модельному ряду має хоча б один пинпоинтер. Цікавий факт, зробити пинпоинтер не так просто. Наприклад, виробник Nel ще в 2010 році пообіцяв зробити супер пинпоинтер, і не зміг. Виробник XP свій пінпоінтер зробив тільки зараз. А в цьому році (2017), ми побачили одразу 5 нових пинпоинтеров – XP MI-6, Minelab PRO-Find 35/15, Tenetics Tek-Point, і Fisher F-Pulse. Знаєте, що об’єднує їх усі? Велика глибина і готовність пірнути у воду.

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

3 рівня чутливості, режими відгуку аудіо, вібро, комбінований, динамічний сигнал, підсвічування робочої області, сигналізація при втраті, авто вимикання. Все це управляється однією кнопкою, і живиться від 2-х пальчикових батарей. По борту корпусу є 2 лінійки, в дюймах і сантиметрах. Підводний до 3 метрів. Готовність працювати в соленій і… холодній воді. Останній пункт супер, такого я ще не зустрічав. А може Інші пінпоінтери пасують у холодній воді, а ми не знаємо? Ви що на це відповісте, Minelab?

Пінпоінтер як інструмент копача, за своєю природою повинен економити час на копі. Ви дістали, включили, встромили в яму, взяли знахідку, вимкнули, сховали. І все! Якщо що-то в цьому алгоритмі буде працювати по іншому, замість економії часу, ви отримуєте розтрату. Наприклад, ви встромили в яму пинпоинтер, отримали звуковий відгук, але знахідки немає. Просто це було помилкове спрацьовування. Особисто мені, такий пінпоінтер і даром не потрібен.

Теж саме відноситься до робочої області антени. Є деякі моделі пинпоинтеров, у яких робоча область спрацьовування тільки на кінці носика (+ невелика область біля кнопки, майже біля самої ручки). А середина антени порожня, і ніяк не бере участь в процесі пошуку. Простіше кажучи, ви таким пинпоинтеров не змиєте працювати як валиком, сканувати вийняті грунт в горизонтальній площині. Такі пінпоінтери працюють тільки як указка. Одного разу я спробував про це розповісти, але мня закидали шапками фанати таких поінтерів. Ок, нехай користуються чим хочуть, мені залишиться більше знахідок.

Робоча область пинпоинтера Fisher F-Pulse – 360 градусів по всій довжині антени. Цей міні тест я записав на відео (в кінці тесту глибини, проводка з ключем), пипноинтер працює як треба.

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

На практиці копа з Fisher F-Pulse, я не помітив помилкових спрацьовувань – при переворотах, постукуванні, доторканні носиком грунту, зануренні під воду. Пінпоінтер працює стабільно і тихо, відгук тільки на ціль.

Чутливість Fisher F-Pulse вражає. На сьогодні це найпотужніший пінпоінтер, який здатний побачити мікро монету луску Івана Грозного, на глибині до 6 сантиметрів. Чутливість працює і на інших супер малих знахідках і шматочках фольги.

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

Глибину (відстань до знахідки), пінпоінтери показують динамічним відгуком – чим ближче до знахідки, тим інтенсивніше сигнал. Крім динамічного відгуку, в Fisher F-Pulse присутня функція швидкого обмеження чутливості за сигналом. Працює цей так. Припустимо ви бачите монету на відстані 10 см. Тримайте пинпоинтер на 7 см, коротке натискання на кнопку, і ваша поточна чутливість тепер обмежена цим відстань (7 см), більше не бачите. Налаштування зберігається до вимкнення. Приклад такої роботи є на відео тесті, в кінці.

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

Fisher F-Pulse грунтовий і підводний. Підводний пінпоінтер це дійсно плюс. Наприклад, навіть якщо зайшли в воду по коліно, вийняти знахідку з під води буває дуже складно. А якщо пинпоинтер не боїться води, ваша швидкість пошуку збільшується в рази. Також можете спокійно пинпоинтер мити під струменем, не зупиняти свій пошук в дощ, працювати в ямах з водою (теж корисно!).

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

Ідея використовувати батареї АА для живлення пінпоінтера, дуже практична. Такі батареї застосовуються в металошукачі, і немає потреби носити за собою запас батарей різного формату.

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

Взявши в руки Fisher F-Pulse, є відчуття великого-великого запасу надійності і міцності. Пинпоинтер виконаний монолітно. Загвинчується кришка батарейного металева, зі своїм окремим ущільнювальним кільцем. Є кріплення для страхувального шнура. Кнопка управління реально броньована, з кожним натисканням відчуваєш її надійність.

Важить Fisher F-Pulse в робочому стані близько 200 грам. За фактом ця вага в світі пінпоінтеров став стандартом, до 250 грам. Думаєте це неважливо? Є китайські пинпинтеры, вага яких перевищує 0,5 кг. Хочете таку гантеллю собі на коп?

Огляд Fisher F-Pulse на практиці копа (+ відгуки)

За 2 копа з Fisher F-Pulse, недоліки не виявлені. Мої відгуки з цього пинпоинтеру самі позитивні. Хотів ще додати інформація по автономному часу, на скільки вистачає батарей. Але за два копа батареї не розрядилися. Можливо мова йде про 20 + годин безперервної роботи. Подальша практика покаже.

Оновлена інформація. Додано

Все по Fisher F-Pulse збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки). А на спеціальній сторінці Енциклопедії Копальника за пинпоинтеру є додаткова інформація (параметри, характеристики, інше).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина